FEYYAZ YUMUŞAK ADINA YAPILAN PARK AÇILDI

6 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
388 defa okundu.
FEYYAZ YUMUŞAK ADINA YAPILAN PARK AÇILDI

12Polis Memuru Hemşerimiz Feyyaz Yumuşak Adına Yapılan Park Açıldı

Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği, Kırşehir Kaman İlçesinin Kargın Yenice Köyü kütüğüne kayıtlı 27 Temmuz 2015’de Şanlıurfa ilinin Ceylanpınar ilçesinde görev yaparken gece hain bir şekilde şehit edilen Polis memuru hemşerimiz Feyyaz Yumuşak adına Ankara Yenimahalle Belediyesi’ne başvurarak şehit polisin bir parka adının verilmesi talebiyle ilgili yeni mahalle belediyesi tarafından da olumlu karşılanarak Ankara Yenimahalle Belediye Meclisi’nden oy birliği ile karar alınıp şehit olan hemşerimizin adı bir parka verildi.

Park hemşerilerimizin yoğun olarak bulunduğu Şen Tepe’de tanzim edildi. Park açılışına çok sayıda davetli ve bölge halkından katılım oldu ve Yenimahalle Belediye Başkanı Feti Yaşar tarafından açılış gerçekleştirildi.

Açılışa şehit polisin ailesi, CHP Genel Başkan yardımcıları Tekin Bingöl, Seyit Torun, CHP Kırşehir İl Başkanı Yılmza Zengin ve ilçe başkanları, CHP Kaman İlçe Başkanı Çağdaş Gökalp, CHP Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Aydın, Mamak Belediye Meclis Üyesi Beytullah İlbey, CHP PM Üyesi Yıldırım Kaya, Mamak Belediye Başkan Adayı Coşkun Torun, Kırşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Altıparmak, Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Genel Başkanı Duran Yönel ve Başkan Yardımcısı Levent Akça, Kır-Der Yönetim Kurulu üyeleri Erdoğan Yıldırım ve Feride Tekeli, Kır-Bir Başkanı Recep Dedebali ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Mahalle belediye başkan vekili Mehmet Krtal ve başkan yardımcıları Başar Bal, Yaşar Neslihanoğlu, Erhan Aras ve Hüseyin Boran, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta şehitlerimiz adına Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Fethi Yaşar, Tekin Bingöl ve Duran Yönel birer konuşma yaptılar. Konuşmalar sonunda park açılışı gerçekleştirildi. Daha önce de Büyük Ozan Neşet Ertaş Parkı’nın da açılışı da Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği’nin Yeni Mahalle Belediyesi’ne verdiği önergeyle gerçekleştirilmişti. Kırşehir Öğrenim

Gençliğine Yardım Derneği Genel Başkanı Duran Yönel yaptığı açıklamada; “Şehidimizin adına yaptığımız baş vuruyla bu parkı da hizmete sunmanın kıvanç ve gururunu yaşıyoruz. Başta Yeni Mahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar olmak üzere katkısı geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On