FETO/PDY  TERÖR ÖRGÜTÜ VE KIRŞEHİR

28 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1814 defa okundu.
FETO/PDY  TERÖR ÖRGÜTÜ VE KIRŞEHİR

sait yanık

15 Temmuz 2016 bir akşamüzeri helikopterler Kırşehir semalarından Ankara’ya doğru uçarken bir şeylerin olacağını tahmin etmiştik. Yıllardır Bu devletin ekmeğini yiyen en üst kademeye gelmiş devleti yönetir hale gelmiş Askeri Üniforma giymiş vatan hainlerinin kendi halkının üzerine bombaları atacağı kendi halkına kurşun sıkacağı aklımıza gelmemişti. T.C yıkıp yerine Feto devletini kuracağını Emperyalist güçlerle birlik olup Türkiye’yi iç savaşa sürükleyeceği aklımıza gelmezdi. Eğer Allah muhafaza etsin o darbe gerçekleşseydi başka bir ülkede uyanır olacaktık. Türk Halkının vatan ve cumhuriyete bağlılığı akıllarına gelmedi Mustafa Kemalin Askerlerini Kurduğu Cumhuriyetin koruyucularını unutmuşlar. Vatan Hainleri Ak Partiye ve Cumhurbaşkanına Türk halkının yüzde ellisi nasıl olsa karşı diye düşündüler, arkalarında olacağını düşündüler Merkez medya bu yönetimi sevmiyor diye düşündüler kendilerine destek vereceğini düşündüler. Bizler aç kalırız susuz kalırız işsiz evsiz ve parasız kalırız ama vatansız kalamayacağımızı hesap etmediler. Bu millet sadece iki şeyden ödün vermez  ülkesinin parçalanıp demokrasinin yok olmasına ve namusuna.

15 Temmuz 2016 İlimiz Kırşehir’de de günlerdir Cacabey Meydanında Demokrasi nöbeti tutup Egemenliğin Millette olduğunu haykırmakta. Cacabey Meydanı Cacabey Demokrasi meydanı  olması içinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci düğmeye bastı  bizlerde sonuna kadar destekliyoruz.15 Temmuz akşamı saat 23:00 sularında ben bir Tweet attım,’ Darbeye Hayır Demokrasiye Evet’ başlıklı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Meydanlara davet ettiğinde eşimle birlikte saat 04 de kadar Cacabey Meydanındaydık. Tanıdık tanımadık binlerce insan vardı. Milletvekili Sayın Salih Çetinkaya Darbe Karşıtı Konuşma yaparak Kırşehir Halkına moral verdi. Benim şahsi görüşüm darbeyi 3  M kurtardı Millet, Meclis ve Medya

Türkiye’nin her ilinde FETO/PDY  Terör örgütü üyesi toplanırken Kırşehir’de birkaç kurum dışında sessizliğini korumakta Gazetelerde okuyoruz açıklamalar yapılıyor. Hatta geçen gün adalet Bakanımız Sayın Bekir Bozdağ da itiraf etti 24 Aralık Ayına kadar sizlere inanmamıştık demişti. Valiliğin, Belediyenin, İş kurun, SSK nın, Gençlik Spor İl Müdürlüğünün, İl Sağlık Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri, Adliye, Baronun,Ticaret ve Sanayi odasının ,Esnaf odalarının,Sağlık İl Müdürlüğünün,Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünün,Müftülüğün,Milli Eğitim Müdürlüğünün tamamı araştırılmalı onların içerisindeki hainler temizlenmeli 2004 yılından bu tarafa Müdür olmuş hızlı bir şekilde yükselmiş kirşlerin tamamı araştırılmalı. Yine 2004 yılından bu tarafa hızlı bir şekilde yükselen iş adamlarını şu an ceza evinde yatan Murat Baranla iş yapmış onun referans olduğu tüm kişiler araştırılmalı. Onunla birlikte İhalelere girmiş onu referansıyla iş yapmış iş adamları, Müteahhitler, Eczacılar vardı .KAHİAD Merkezi vardı İlimizde Terme Caddesinde oraya gidenlerin sohbet toplantısına katılanlar araştırılmalı. İlimizde onlarca ışık evleri vardı Abileri,Ablaları vardı sahi onlar nerede? onları yöneten ve yönlendirenler nerede? Bizim çocuklarımız yüksek puan almalarına rağmen  atanamazken ful çeken yada o dönemden bu tarafa atananlar araştırılmalı. Gazeteler, İnternet siteleri, Radyolar, İş adamları araştırılmalı. Ahi Evran Üniversitesinden kimseye dokunulmamış pes yani.Rektör Sayın Vatan Karakaya’nın FETO/PDY Terör örgütüne ve PKK la nasıl mücadele ettiğini iyi bilmekteyim ve orada tamamen bir temizliğe gideceğinden eminim.Daha düne kadar Adıyaman’dan Erzurum,samsun,Konya ve diğer İllerden gelenler mutlaka araştırılmalı, FETO Terör Örgütü Dünyanın en sinsi ve Tehlikeli örgütü olduğu kesinleşti o bakımından tamamı araştırılmalı referansları bulunulmalı yazılı ve sözlü mülakatlarına bakılmalı.Belki biraz zaman alabilir ama bir daha Darbe teşebbüsüne kalkışılmasın bir daha sempatizanı dahi olmasın.Meydanlarda çoğunu görüyorum takkiye yapıyorlar ya fetoculardı yada sempatizanıydılar.

Sayın Cumhuriyet Başsavcım işinize Allah yardımcınız olsun.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN