FETÖ’NÜN DARBE GİRİŞİMİNE TEPKİLER DEVAM EDİYOR

3 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
333 defa okundu.

Kırşehir,'de, meydanlarda toplanan binlerce vatandaş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi. Vatandaşlar, ellerindeki Türk bayraklarıyla Cacabey Meydanı'nda bir araya geldi. Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından, dualar edildi. Kırşehir Belediyesi mehter takımının seslendirdiği kahramanlık türkülerine vatandaşlar Türk bayrakları sallayarak eşlik etti.  ( Serkan Güner - Anadolu Ajansı )

Kırşehir’in Dört Bir Yanında 15 Temmuz’da Yaşanan Darbe Girişimi Sonrası Vatandaşlardan Tepkiler Devam Ediyor

Kırşehir‘de meydanlarda toplanan binlerce vatandaş, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteriyor. Kırşehir’de Cacabey Meydanı’nı doldurarak ellerindeki Türk bayraklarıyla slogan atan vatandaşlar demokrasi nöbetine 19. gününde devam ediyor. Kırşehir İmam Hatip Mezunları Derneği üyesi din görevlisinin Kur’an-ı Kerim okumasının ardından şehitler için dua edildi.

Bizde 40 arena gazetesi olarak vatandaşlarla bir araya geldik. Demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar;” Tüm vatandaşlar vatanına, milletine ve demokrasisine sahip çıktı. Bu devletin bizim olduğunu tüm dünyaya gösterdik. Allah nasip ederse tüm vatandaşlar pazar günü mitinge katılarak bu durumu taçlandıracak.” diye konuştu.

Meydandaki vatandaşlara kentteki resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarınca yemek, çay ve su ikramında bulunuldu. Kırşehir Belediyesi mehter takımının seslendirdiği kahramanlık marşlarına vatandaşlar eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN