“FETÖ Sanığı Hala Sendika Başkanlığına Devam Ediyor”

23 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
514 defa okundu.
“FETÖ Sanığı Hala Sendika Başkanlığına Devam Ediyor”

Olağan Üstü Kurula Gidilmesi Çağrısı Yapan, Kırşehir Sağlık-Sen Başkan Yardımcılığından istifa eden Yasin Yücesan;Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerinin ve Sendika Üyelerinin Feryatlarını Duymazlığa Devam Edilemeyeceğini söyledi”.

“FETÖ Sanığı Hala Sendika Başkanlığına Devam Ediyor”

FETÖ Terör Örgütü davasından suçlu bulunarak ceza alan, Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Necati Yılmaz’ın, anlayamadığımız bir sebepten dolayı hala Sağlık-Sen Başkanlığında tutulmaya çalışıldığını söyleyen Sağlık-Sen Başkan Yardımcılığından istifa eden Yasin Yücesan Olağan Üstü Kurula Gidilmesi Çağrısı Yaptı.

“SENDİKAMIZ KAN KAYBEDİYOR”

Sendika Başkanlığına Devam eden Bu kişi nedeniyle yıllardır gecemizi gündüzümüze katarak ilmik ilmik işlediğimiz, tek tek üye kazandırdığımız Sendikamız kan kaybediyor diyen Yücesan, “maalesef üyelerimiz gruplar halinde istifa ediyor”.

“TÜM YÖNETİM KURULU İSTİFA ETTİK”

Yücesan, “Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Necati Yılmaz FETÖ terör örgütü Kırşehir yapılanması davasında yapının içerisindeki itirafçıların beyanları ve deliller neticesinde 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ne acıdır ki tüm çabalarımıza rağmen Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanlığından alınmamış son olarak FETÖ terör örgütü davasından hapis cezası almasına rağmen Sağlık-Sen Genel Başkanı bu kişinin ziyaretine gelmiş ve başkanlığına devam etmesini söylemiştir. Bizde Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu olarak, 5 Ocak 2018 tarihinde Terör Örgütünden ceza alan başkan istemediğimizden tüm yönetim kurulu istifa ettik”

“KIRŞEHİR SAĞLIK SEN’ İN BİTİRİLMESİ PAHASINA KORUNUYOR”

 Sendikamız kan kaybediyor, üyelerimiz gruplar halinde istifa ediyor diyen Yücesan, “Ne acıdır ki; aradan geçen onca zamana rağmen bu kişi hala görevden alınmadığı gibi, İstifa taleplerimizde Genel Merkez tarafından neticelendirilmemiştir. Adeta bir kaos ortamı yaratarak FETÖ den ceza alanlar birileri tarafından Kırşehir Sağlık Sen’ in bitirilmesi pahasına korunmaktadır. Bu süre zarfında FETÖ Terör Örgütü davasından suçlu bulunarak ceza alan ancak, aklımızın almadığı, anlayamadığımız bir sebepten dolayı ne hikmetse hala Sağlık-Sen Başkanlığında tutulmaya çalışılan bu kişi nedeniyle yıllardır gecemizi gündüzümüze katarak ilmik ilmik işlediğimiz, tek tek üye kazandırdığımız Sendikamız kan kaybetmekte maalesef üyelerimiz gruplar halinde istifa etmektedir”

“15 GÜNLÜK SÜREÇTE 1470 ÜYEDEN, 300’ E YAKIN ÜYE İSTİFA ETTİ”

Bu büyük vebal ve ısrar etmenin anlamı nedir diyen Yücesan, “Yaşanan 15 günlük süreçte 1470 üyemizden bugün itibari ile 300’ e yakın üye istifa etmiştir. Eğer önlem alınmaz, bu kangiren hala devam ederse ne üzücüdür ki bu sayının kat be kat artmasından endişe etmekteyiz. Ben buradan sayın yetkililere çağrıda bulunuyorum onlarca insanın emeği koskoca bir kuruma yazık oluyor bu bizim vicdanımızı sızlatıyor. Mahkeme kararı, her şey ortada iken bu büyük vebal de ısrar etmenin anlamı nedir. Buradan, Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimize sesleniyorum, Kırşehir Şubesi yönetim kurulu üyelerinin ve sendika üyelerinin feryatlarını duymazlığa devam edemeyiz çok acil köklü bir çözüm sağlanılması lazım ve Acil Bir Şekilde Olağan Üstü Kurul Şartları Olmuştur. Olağan Üstü Kurula Gidilmemiz Gerekmektedir” diye konuştu.

Haber Sümeyye Şahin

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On