Ferhat Göçer “Bozlak Ustasının” Şarkılarıyla Rüzgâr Estirdi

4 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
804 defa okundu.
Ferhat Göçer “Bozlak Ustasının” Şarkılarıyla Rüzgâr Estirdi

 

Cacabey Meydanında düzenlenen 2. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivalinin ilk gününde sahne alan Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, “Bozlak Ustasının” sevilen eserlerini seslendirdi.

Ferhat Göçer “Bozlak Ustasının” Şarkılarıyla Rüzgâr Estirdi

 

Cumhurbaşkanlığı himayesinde bu yıl 2’incisi düzenlenen Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivalinde Ferhat Göçer Sahne aldı. Büyük bir çoğunluk tarafından beğeni kitlesi olan ve Binlerce Kırşehirliyi ayağa kaldıran Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, bu gece Neşet Ertaş için söylüyoruz diyerek, gecede Bozlak Ustası Neşet Ertaş’ın “Neredesin Sen” ve bunun gibi sevilen birçok eseri seslendirerek adeta Rüzgâr estirdi.

NEŞET ERTAŞ, ÜNLÜ SANATÇILAR TARAFINDAN TÜRKÜLERİ İLE ANILDI

Programında Türk Halk Müziği eserlerine yer veren Göçer, Neşet Ertaş’ın “Neredesin Sen” türküsünü kendince yorumlayarak Kırşehirlilere seslendirdi. Sahne aldığı sırada seyircilerin arasına giren Ferhat Göçer, şarkı söylerken, izleyicilerde ona eşlik etti. Protokol ile selamlaşan Göçer, vatandaşların arasında şarkısını seslendirdikten sonra sahneye çıktı. Bariyerlerin kaldırılmasını ve izleyicilerin sahnenin önüne gelmesini isteyen Göçer, yaptığı konuşmada, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne almaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

“KIRŞEHİR’DE MUHTEŞEM BİR ATMOSFER VAR”

Slow şarkıları ile başladığı konserinde daha sonra seyirciyle birlikte hareketli şarkıları seslendiren Ferhat Göçer, meydandaki seyirciye ve kalabalığa hayran kaldığını söyledi. “Kırşehir’de muhteşem bir atmosfer var” diyen Göçer, Büyük Usta Neşet Ertaş’ın memleketin memleketine hayran kaldığını belirtti.

“KEŞKE KIRŞEHİR’E DAHA ÖNCE DE GELSEYDİM”

Göçer, izleyicilerin coşkusundan çok etkilendiğini belirterek, “Keşke Kırşehir’e daha önce de gelseydim.” dedi. Vatandaşların hasret duyduğu ve Gönül tellerini titreten eserleri seslendiren Ferhat Göçer, Tüm Kırşehirlilere unutamayacakları bir gece yaşattı. Ünlü Sanatçıya eşlik eden Binlerce Kırşehirli gecenin bitmesini istemese de Göçer, istek üzerine şarkılar seslendirerek geceyi noktaladı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com