FAZLA SICAK ÇİÇEKLERİ KURUTUYOR

27 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
360 defa okundu.
FAZLA SICAK ÇİÇEKLERİ KURUTUYOR

20160723_132759-1Kırşehir’de Aşırı Sıcaklar Nedeni İle Çiçekler Kurumaya Başladı

Kırşehir’de park ve bahçelerde fazla sıcaklar çiçekleri kurutuyor. Çiçeklerlerin bu durumu üzerine bizde 40 Arena Gazetesi olarak vatandaşlarla bu konu üzerinde konuştuk.

Yaptığımız konuşmalarda;” Çiçeklerin bu hali çok üzücü. Ne yapılması gerekiyor bilmiyoruz. Yazın fazlasıyla sıcak oluyor. Aşırı sıcaklar nedeni ile çiçekler zarar görüyor. Buna bir çare bulunmalı. Pek bir bilgimiz yok ama bizce sık sık sulanması gerekir. Belki çiçeklerin kuruluğunu önleriz. Her şeyin orta hallisi daha iyidir. Büyüklerimizde hep “ne fazlası ne azı her şeyin uygun olanı makbuldür” der. Sıcakların önüne geçemeyiz ama belki çiçeklerin kurumasını engelleyebiliriz.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On