Faturalar Öğrenciyi Zorluyor

23 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
101 defa okundu.
Faturalar Öğrenciyi Zorluyor

Binlerce öğrencinin eğitim gördüğü, bu öğrencilerin barınma ihtiyacının üçte ikisinin ise öğrenci evinden karşılandığı Kırşehir’de, doğalgaz ve elektrik faturaları asgari ücretliden sonra en fazla öğrencileri çarptı.

KENDİMİZE GÖRE BİR İŞE GİRİP ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORUZ!

Kırşehir’deki çoğu öğrenci, yüksek doğalgaz ve elektrik mağduriyeti yaşıyor. Öğrencilere de 500 TL’den yüksek doğalgaz, 100 TL’den de yüksek elektrik faturası geldi. Çoğu öğrenci, öğrenci evinin doğalgazını kısarak veya kapatarak yüksek faturaya karşı önlem almaya çalışsa da öğrencilerin önemli bir bölümüne faturalar kabarık geldi. Ev kiralarının da yüksek olduğunu söyleyen Kırşehir’deki öğrenciler, “Biz, bu masrafların altından nasıl kalkacağız?” diye düşünmeye başladı. Final sonrası tatil döneminde olan öğrencilerin yine önemli bir kısmı, uzun süreden sonra ilk kez ekstra masraf olmasın diye memleketine de gidemedi. Öğrenciler, “Bu şartlarda kendimizi derslerimize de veremiyoruz. Faturaları nasıl ödeyeceğiz, bir yere girip çalışsak mı telaşından ders falan çalışamaz olduk. Geceleri Camiiler de yatmayı düşünür olduk” dedi.

(HABER: Didem Ceylan)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On