FATMA MUZAFFER ÖĞRENCİLERİ SERGİ DÜZENLEDİ

4 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
613 defa okundu.
FATMA MUZAFFER ÖĞRENCİLERİ SERGİ DÜZENLEDİ

 DSC_7685Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri ve Öğretmenleri Sergi Düzenledi

Fatma muzaffer mermer mesleki ve teknik Anadolu lisesi grafik ve fotoğrafçılık alanı, yiyecek içecek hizmetleri alanı, giyim üretim teknolojileri, çocuk gelişimi ve eğitimi alanı ve bilişim teknolojileri alanı gibi bir çok dalda sergi düzenlendi.

Dalların yeterliliklerini kazandırmaya yönelik, eğitim ve öğretim verilmekte olduğu belirlendi. 40 arena gazetesi olarak Yapılan sergide öğretmenlerle yaptığımız sohbetlerde öğrencilerin becerilerini ortaya çıkartmak ve onlara temel işlevleri yansıtmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin başarısı en çok bizi mutlu eder. Birçok alanda onlar için çaba gösteriyoruz.

Okulumuzun küçük çaplı atölye ve laboratuvarlarında onların eğitimlerini veriyoruz.” Gibi sözleri ile öğrencilerin başarılarından ve verilen eğitim den bahsetti.

Gazetemiz olarak yaptığımız sohbetlerin ardından sanat eserlerinin sahipleri olan Fatma muzaffer mermer mesleki ve teknik Anadolu lisesi öğretmen ve öğrencileri ile fotoğraf çekimi gerçekleşti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On