Fatma Bacı Çocuk Evleri Yaz Etkinlikleri Devam Ediyor

6 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
580 defa okundu.
Fatma Bacı Çocuk Evleri Yaz Etkinlikleri Devam Ediyor

Fatma Bacı Çocuk Evleri Yaz Etkinlikleri Devam Ediyor

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde “Ekrana Değil Akranla Büyüsün Çocuklar” projesi kapsamında bağlı kuruluşlardaki çocuklar için yaz etkinlikleri devam ediyor. “Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar” Projesi kapsamında Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünce piknik programı düzenlendi.

Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesinin yaz etkinlikleri devam ediyor.  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın “Ekrana Değil Akranla Büyüsün Çocuklar” projesi kapsamında çocukların sanal dünyadan koparak arkadaş ortamı ile oyun oynayarak sosyalleşmesini sağlamak amacı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı kuruluş Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesinin yaşayan çocuklar Özbağ Çamlık piknik alanında piknik yaptılar, oyunlar oynadılar.

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar Şube Müdürü Mehmet Özdaş ve SHM Müdür Yardımcısı Jale Ertem piknik alanına gelerek çocukların eğlencelerine katkı sağladı, çocuklar ile sohbet ettiler, çocukların sorularını cevapladılar.

Çocuklar, öğretmenler ve görevli personel akşam saatlerine kadar güzel vakit geçirdiler. Çocuklar Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesine mutlu bir şekilde döndüler. Kuruluş Müdürü Recep Yıldırım çocukların mutlu olabilmesi her hafta birkaç etkinlik planladıklarını tatil boyunca bu tür etkinlikler olacağını, etkinlikler planlanırken çocuklarımızın fikirlerinden faydalandıklarını açıkladı. (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN