Fatiş Nine Her namazda darbecilere beddua ediyor

25 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
300 defa okundu.
Fatiş Nine Her namazda darbecilere beddua ediyor

DEMOKRASİ NÖBETİNE HERGÜN ÇOCUKLARI VE TORUNLARI İLE GELİYOR. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Torunları ve oğullarını da alarak 9 gündür demokrasi nöbetine gelen Fatiş Nine, darbecilere her namaz kılışında beddua ettiğini söyledi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından çocukları ve torunları ile birlikte Cacabey Meydanına gelerek ‘demokrasi nöbeti’ tutan Fatiş Bıçakçı (82) kıldığı her namaz sonrası darbecilere beddua edip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayır duada bulunduğunu belirtti.
Yaşına aldırış etmeden Cumhurbaşkanının çağrısı sonrası çocukları ve torunları ile birlikte bir gün bile aksatmadan demokrasi nöbetine gelen Fatiş Nine erken saatlerde Cacabey Meydanına demokrasi nöbetine geliyor ve alan boşalana kadar elinde Türk Bayrağı ile darbecilerin karşısında duruyor.
Ninesi ile birlikte nöbete gelen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, alandan çekilin diyene kadar çekilmeyeceklerini anlatan Fatiş Nine’nin en küçük torunu Abdülkadir Bıçakçı, “Cumhurbaşkanımız inin dedi meydanlara indik. Meydanlardan da çekilin deyinceye kadar ailece bekleyeceğiz.”dedi.
Fatiş Nine demokrasi nöbetine torunları Abdülkadir, Rabia, oğulları Yakup,Berat ve gelini Leyla Bıçakçı ile geliyor.
Cacabey Meydanında gerçekleşen demokrasi nöbetine Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya, İl Emniyet Müdür Sıtkı Akgül, STK temsilcileri de katılım gösterirken Kırşehir Belediyesi Mehteran ekibi konser verirken vatansever çocuklar şiirler okuyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN