FAHRİ BEYDOĞANI BİNLERCE KİŞİ UĞURLADI

6 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
798 defa okundu.
FAHRİ BEYDOĞANI BİNLERCE KİŞİ UĞURLADI

 

KIR?EH?R'DEK? OTOBÜS KAZASINDA ÖLEN ?AHIS DEFNED?LD?Servet Altuntaş’ın Kaleminden, Trafik kazasında kaybettiğimiz Fahri Beydoğan’a atfen hazırladığı yazıyı, Siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz..

Sevgili Fahri Beydoğan,

Bu gün lapa lapa yağan karlar, seni aldı bizden. Beyaz ve soğuk bir ölüm. Kar kadar temiz bir insandın oysa.
Yakınların, arkadaşların ve kuzuların seni çok özleyecek. Seni en çok çocuklarına olan sevginle tanıdım. Okulda bazen beraber çocukların çıkışını beklerdik. Ayak üstü sohbet ederdik. Hemen elini cebine atar Malboro sigaranı çıkarır uzatırdın. Bu şehirde senin sigaranı içmeyen yoktur. Çocuklardan konuşurduk. Gurur duyardın Arda ile. Bir başka yürürdün onun yanında. Çantasını elinden alır yola koyulurdun. Tıpkı benim gibi. Bazen bana “Servet Ağbi ne tarafa gidiyorsunuz” diye sorardın. Bende “sen ne tarafa dersen oraya Fahri” derdim.
Ölüm yakışmadı be Fahri. Kimseleri kırmazdın. Hep hayat dolu bir insandın. Yüreğindeki acılar bile seni sen olmaktan vazgeçiremedi. Ne denebilir ki… Sen artık yoksun. İki güzel oğlunu bırakıp gittin.
Zelal bu gün senin ölüm haberini verdi. “Baba Arda’ nın babası da kazada ölenler arasındaymış” dedi. İnanamadım. Doğruymuş.
İnsanlar öldüklerinde geride bir çok şey bırakırlar. Sen gülüşünü bıraktın. Belkide en büyük sermayen gülüşündü. O kadar çok sevenin varmış ki…
Yaşasaydın bu gün; seni seven onlarca insana, sen bile şaşırırdın. Kendinle gurur duyardın. Evet güzel insan işte böyle. Senin ölümünden sonra bu satırları yazmak çok zor geldi. Ama yazmalıydım.
Ölüm hep erkendir. Ama seninki çok erken. Seni çok özleyeceğiz. Hoşçakal güzel adam.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN