Eylül Yaktı, Leyla Kavurdu!

3 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1558 defa okundu.
Eylül Yaktı, Leyla Kavurdu!

Cinsel İstismar Haberlerine Kırşehir Halkının Tepkisi Sert Oldu; “Dur De Artık Ülkem! Artık Sessiz Kalma Ve Bu Aşağılıklara İdam Getir”

Eylül Yaktı, Leyla Kavurdu!

Kırşehir’de son günlerde hem sosyal medyayı hem Türkiye’yi hem de Kırşehir’i sarsan Küçücük Bedenlere Yapılan Cinsel Taciz Olaylarının Artmasına Bağlı Olarak, Kırşehirli Vatandaşlar, “Eylüllerin, Leylaların ve Tüm Minik Kalplerin Çıkaramadığı Ses Olalım” dedi.

Her geçen acı tablolar daha da çok artıyor. 2-3-4 derken her sabah uyandığımız da o acı sahnelerin sayısı artarak devam ediyor. Kadına şiddet, Hayvana Tecavüz edecek kadar aşağılık duruma düşenler yetmezmiş gibi çocuklara yapılan tecavüz olayları da her geçen gün boyut kazanıyor. Sayıları gün geçtikçe artıyor.

HER GÜN YENİ BİR TACİZ YENİ BİR TECAVÜZ YENİ BİR ÖLÜM HABERİ…

Her gün yeni bir taciz, yeni bir tecavüz ve yeni bir ölüm haberiyle sarsılıyoruz. Her gün bunlara lanet ederken tecavüz haberlerinin ardı arkası dur durak bilmiyor. Son günlerde Gündemlerden düşmeyen çocuk istismarı haberleri minicik bedenlere, el kadar çocuklara nasıl cinsel gözle bakılabildiği akla, hayale ve mantığa sığmıyor. Mide bulandıran ve psikolojileri alt üst ediyor.

Bu acı Olaylara sessiz kalmayan Kırşehirli vatandaşlarla genç, yaşlı, kadın, erkek demeden özellikle de genç kızlarla ve kadınlarla Cacabey Meydanında, Kent Parkta ve Ahi Evran Külliyesinde 40 Arena Gazetesi ekibi olarak görüş ve düşüncelerini aldık.

HER GÜN CANIMIZ YANIYOR, ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNE BAKAMIYORUZ NE HALE GELDİK?

Son yıllarda kadınlardan sonra çocuklara kadar uzanan tecavüz olayları sosyologları ve psikologları toplumsal dokumuzda dejenerasyona götüren nedenleri sorgulamaya yöneltirken, vatandaşlarda “Ne oluyor benim ülkeme, ne oluyor benim insanıma? Bu kadar düşmüş ve bu kadar haysiyetsiz olamayız Anadolu topraklarında bu gidişin hayra alamet olmadığına” dikkat çektiler.

Kırşehir’deki vatandaşlar “Bu tip olaylar bireyleri ve aileleri kendi içine kapatarak devlete güveni zedeliyor. Biz de vatandaş olarak tepkimizi ortaya koymazsak. Biz üstümüze düşeni yapmazsak zalimler hep cezasız kalacak.” diyerek uyarılarda bulundu.

8 yaşında ki Eylül Yağlıkara yaktı, 4 yaşındaki kız çocuğu Leyla Aydemir kavurduysa ve ölüyorsa başka utanca gerek yok. Hep birlikte sığarız o tabuta. Dur de artık Ülkem Dur de. Artık Sessiz kalma ve bu Aşağılıklara İdam getir” diyerek yaşanan bu olaylara tepkiler Kırşehirliler tarafından çığ gibi büyüyor.

EYLÜL’ÜN BABASINDAN LEYLA’NIN BABASINA EN ACI TELEFON…

Ankara’nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cinayete kurban gittiği ortaya çıkan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın babası İbrahim Yağlıkara, Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir’i arayarak başsağlığı diledi.

‘İDAM İSTİYORUZ”

Baba Yağlıkara, Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan Leyla Aydemir olayının kendisini ve ailesini bir kez daha üzdüğünü belirterek, ”Tüm Türkiye olduğu gibi biz de Leyla’nın ölü bulunmasına çok üzüldük. Yaşadığımız bu olay sonrası Leyla’nın ölü bulunması üzüntümüzü daha da arttırdı. Leyla’nın babasını bu sabah aradım, başsağlığı diledim. Sadece Türkiye değil, tüm dünya yaşanan bu iki olaya üzülüyor. Canilere devletimizin gerekeni yapmasını istiyorum, canımız yanıyor. Hem idam, hem de kimyasal hadım olayının gerçekleşmesini Sayın Cumhurbaşkanımızdan istiyoruz.” diyerek acısını bir kez daha dile getirdi. (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On