Evranspor, lige hazırlanıyor

21 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
609 defa okundu.

2014-2015 Sezonu Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Liginin 15 Kasım 2014 tarihinde başlayacağının bildirilmesinin ardından şampiyonluğun güçlü adaylarından Evranspor, geçtiğimiz Pazar günü  futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler birlikte kahvaltı yaparak, yeni sezonda hedeflerini belirledi.

Gençlikspor lokalinde gerçekleşen kahvaltıya Evranspor Başkanı Alpaslan Demirbaş, Başkan Yardımcısı  Yasin Ata,  Sportif Direktör ve Teknik Direktör Halit Kılıç, U 13, U14,U15, U16 ve U17 futbol takımı Teknik Direktörleri Kaan Eroğlu, Abdullah Baysal, A takım ve genç takım futbolcuları katıldı.

Kahvaltının açılış konuşmasını Evranspor Başkan Yardımcısı Yasin Ata yaptı.

Kulüp Başkan Yardımcısı Ata, 2014-2015 sezonunda her alanda şampiyonluk beklediklerini söyledi.  Başkan Yardımcısı Ata, “Önceliğimiz Kırşehir gençliğine hizmet ederek Allah’ın rızasını kazanmak. Allah’ın rızasını kazanmadan hiçbir işte başarılı olmayız.

Bunun içinde çok çalışarak,  birbirimizi kardeşimiz gibi sevip, her şeyimizi paylaşmalıyız.

Ana felsefemiz çok çalışmak , sevgi ve saygı üzerinedir.

Bizler sporda Kırşehir’in Ahiliğini yaşatmalıyız.

Buda davranışlarımızdan ve samimiyetimizden geçiyor. Allah’ın izniyle sizlerle antrenmanlarda ve maçlarda çok çalışarak, bizlerde sizin hep yanınızda olarak Hedefimize ulaşacağız.

Hedeflerimize ulaşmak için sizlere güveniyor ve inanıyoruz.” dedi.

Başkan Yardımcısı Yasin Ata’nın konuşmasının ardından Kulüp Başkanı Alpaslan Demirbaş,  bu sene hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.

Hedeflerinin şampiyonluk olarak konuşan Başkan Alpaslan Demirbaş, “ Geçen sezondan eksikliklerimizi gördük ve bunu giderdiğimizi düşünüyoruz.

Artık hedefimiz olan şampiyonluğa varmak için hocamıza ve siz futbolcu kardeşlerimize büyük sorumluluk düşüyor. Birincisi her idmanı maç gibi yaşayıp çalışmamız gerekiyor.

Halit hocamız ve siz futbolcularımıza güveniyorum. Şampiyon olmamız için çalışmak, çalışmak, çalışmak vede çok çalışarak bir bütün takım olmaktan geçiyor. Aramıza yeni katılan futbolcu kardeşlerimizle birlikte Ahi Evran’nın torunlarına yakışır bir mücadele göstererek, sonuca giden takım olmak sizlerin ellerinizdedir ”dedi.

Başkan Alpaslan Demirbaş’da n sonra Sportif Direktör ve Teknik Direktör Halit Kılıç, takım olarak çok kaliteli bir ekibe sahip olduklarını söyleyerek, şampiyonluk için iyi bir ekip oluşturduklarını belirtti.

Sportif Direktör ve Teknik Direktör Kılıç; “ Böylesine uyumlu bir futbolcu topluluğuna sahip olduğum için gurur duyuyorum. İnşallah bu sezon çok çalışarak, hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşacağız” dedi. Evransporlu yöneticler, teknik heyet ve futbolcular kahvaltıdan sonra Evranspor okçuluk tesislerini gezip, ok attılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN