EVİNİN YENİLENMESİ TALİMATI VERDİ.

19 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
498 defa okundu.
EVİNİN YENİLENMESİ TALİMATI VERDİ.

Vali Necati Şentürk; Kendisine Ulaşan Bir Bilgi Notu Sonucu; Merkeze Bağlı Değirmenkaşı Köyünde Yardıma Muhtaç Bir Ailenin Evine Bizzat Gitti.

EVİNİN YENİLENMESİ TALİMATI VERDİ.

Vali Necati Şentürk kendisine ulaşan bir bilgi notu sonucu Merkeze bağlı Değirmenkaşı köyünde yardıma muhtaç bir aileyi yerinde görmek üzere bizzat gitti.

Aileyi evinde ziyaret eden Vali Necati Şentürk, gördüğü dram karşısında etkilenerek ailenin  evinin yenilenmesi için ilgililere bizzat talimat verdi.

Bu ev ziyareti vesilesiyle e Değirmenkaşı Köyü Muhtarı Ramazan Eker’den köy hakkında genel bilgiler alan Vali Necati Şentürk, köyde yaşayan vatandaşlarımızla da bir araya gelerek sorunlarını da dinledi.

 

Köylülerle yapılan görüşme sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, köylere götürülen hizmetlerin her geçen yıl artarak devam ettiğini söyledi.

Köylerde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını kendi ağızlarından dinlemek için köy ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Vali Necati Şentürk, “İlimizin en büyük ve çok nüfuslu köylerinden biri olan Değirmenkaşı Köyünde yaşayan vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu geçimini tarım ve hayvancılıktan sağlamaktadır. Devletimiz de uyguladığı teşviklerle köylümüzün hayat standardını yükseltmek için gereken desteği vermektedir. Köylerimize yönelik yatırımların kaliteli ve uzun soluklu olmasına dikkat ediyoruz. Köylerimizi sık sık ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geliyor, onlarla sohbet ediyor ve sorunlarına çözümler üretiyoruz.” dedi.

 

 

Valilik Basın Bürosu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On