‘Evet’ Çağrısına Destek

9 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
239 defa okundu.

KİMDER GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN KAMPANYAYA EVET DEDİ. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir İmam-Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği, yaptığı açıklama ile güçlü Türkiye için ‘Evet’ çağrısına destek sunacaklarını belirtti.
KİMDER Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “Millet olarak zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde yaklaşan referandum için Kırşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği ( KiMDER) olarak anayasa değişimi sürecini destekliyoruz.” ifadesinde bulundu.
Kırşehir İmam-Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği tarafından yapılan açıklama şu şekilde:
“ Başlatılan Evet kampanyasına destek vermek için hazırlıklarımızı tamamladık. Tüm Camiamız ve Halkımız bilmelidir ki; Bu Referandum Evet veya Hayır kampanyasından ziyade Ülkemizin bekası için Lozana Sevr’e ve küresel güçlere bir başkaldırıdır. Tüm İmam Hatip Camiası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kayıtsız kalmayacaktır.
Beklenen onayın Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla birlikte referandum günü belli olacak. Türk milleti kendi geleceğinin kararını verecektir. Sonucu belirleyecek olan yüce Türk Milletidir. Bu süreçte milletin iradesine, karşı cephe ne yaparsa yapsın, millet anayasa değişikliğine Evet damgasını vuracaktır. KİMDER Yönetim Kurulu olarak; Milletin önünü açacak Dünyada güçlü ve büyük Türkiye için Evet,Dünya üzerindeki tüm mazlum ve ümmet için Evet,Koalisyondan ülkenin kurtulup zaman ve güç kaybetmemesi için Evet,Tüm dünyaya Osmanlıyı tekrar hatırlatmak için Evet,Türkiye’nin güçlenmesi ve geleceğimiz için Evet,İstikrar İstikbal İstiklal için Evet,Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni dışarıdan karıştıran vesayetçilerin gücünü kırmak, Tek Vatan Tek Devlet Tek Millet Tek Bayrak için Evet, Söz konusu Vatanımız olunca Evet kampanyasında var gücümüzle her alanda çalışma yürüteceğimizi tüm kamuoyuna saygı ile duyururuz.”

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN