ESOB’TAN TERÖRE KINAMA

22 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
508 defa okundu.
ESOB’TAN TERÖRE KINAMA

-00000000A0890Bahamettin Öztürk; “Terör Saldırısını Gerçekleştirenler Ve Onları Destekleyenler Dün Olduğu Gibi Bugün De Amacına Ulaşamayacaklar.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk Ankara’da ve Diyarbakır’da terör örgütlerince düzenlenen hain saldırıları Kırşehir esnaf camiası olarak şiddetle kınadıklarını, milletçe hepimizi derinden üzen bu hain saldırıların hiçbir zaman ulaşamayacağını belirterek, hayatını kaybeden silahlı ve emniyet kuvvetleri mensupları ile vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar, kederli ailelere başsağlığında bulundu.

Öztürk açıklamasında; “Terör saldırısını gerçekleştirenler ve onları destekleyenler dün olduğu gibi bugün de amacına ulaşamayacaklar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti tüm terör örgütleriyle mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam edecektir. Bütün gücümüzle Devletimizin ve Emniyet kuvvetlerimizin arkasındayız. Türk halkı olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, terörün karanlık yüzüne prim vermeyeceğiz. Ankara’da, Diyarbakır’da ve tüm Türkiye’de yaşanan saldırılarda hayatlarını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet personeli ve vatandaşlarımıza Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN