Esnafa Kovid-19 Aşısı Olmaları İçin Çağrı Yapıldı

22 Haziran 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
125 defa okundu.
Esnafa Kovid-19 Aşısı Olmaları İçin Çağrı Yapıldı

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarını yaptırmaları için esnafa çağrıda bulundu.

Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, aşı hakkı bulunan esnafın odaları aracılığıyla başvurmaları halinde İl Sağlık Müdürlüğü iş birliğinde aşılama programı yapacaklarını ifade etti.

Daha önce berberler ve kuaförler için program yapıldığını belirten Öztürk, şunları kaydetti:

“Esnaf olarak yaklaşık 1,5 yıldır devletten destek istiyoruz. Şimdi üzerimize düşen devletimizin temin ettiği aşıları olmaktır. Bu ayın sonuna kadar aşılama yaşı 20’ye kadar düşecektir. Aşı olmaktan çekinen, istemeyen vatandaşlarımıza ve esnafımıza sesleniyorum. Devletimizin yöneticileri aşı olurken siz neden olmayasınız? Hepimizin birbirimize karşı sorumluluğu var. Aşı seçeneklerimiz de var. Aşı olacağız ki bu beladan bir an önce kurtulalım. Normal hayatımıza bir an önce dönelim.”

Aşı olmak için başvuru yapmaları halinde birlik binasında Sağlık İl Müdürlüğü ile koordineli olarak aşılama programı oluşturabileceklerini vurgulayan Öztürk, “Mobil aşı ekiplerimiz çalışıyor. Doktoru, hemşiresi ve sağlık memurlarıyla kapı kapı gezerek aşı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde berber ve kuaförlerimize birlik binamızda aşı yaptırdık. Farklı iş kollarından aşı hakkı bulunan esnaflarımız oda başkanları aracılığıyla isimlerini liste halinde sunarlarsa aynı imkanı tanımaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On