Esnaf Odaları Birliğinden Bayrak Temalı Aşure

21 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
223 defa okundu.
Esnaf Odaları Birliğinden Bayrak Temalı Aşure

BAYRAK TEMALI AŞURE (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından 10 Bin Kişilik Aşure İkramı Bayrak Temalı Yapıldı
Cuma Namazı çıkışında Cacabey Meydanında kurulan 3 farklı çadırda aşure dağıtıldı. Etkinliğe katılan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, bayrak teması ile birlik ve beraberliği oluşturmak istediklerini söyledi.
Vali Necati Şentürk’ün de katılım gösterdiği aşure ikramı sonrasında konuşan Birlik Başkanı Öztürk, “Bizler herkesle barışığız. Allah birlik ve huzurumuzu bozmasın. Aşure günü birliğin tesisi noktasında vesile olur ve kötü düşünceli olanlar da bu düşüncelerinden vazgeçerler.” dedi.
Bayrağın bütünleştirici gücünün olduğunu anlatan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, şöyle konuştu: “Bayrak temalı verdiğimiz mesajda ülkemizde girilen ayrışmayı önlemek istedik. Siyasi partilerin ayrışmasının önlenmesi için de biz birliktelik mesajı verdik. Her kötülükte bir de hayır var. Siyasi hiçbir ayrım gütmeden ülkemizin kalkınması ve gelişmesini düşünüyoruz. Bu nedenle de aşureye bayrak teması verdik. Ülkemize göz dikenlerin hepsini Allah kahretsin.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN