ESKİ SANAYİ ALANI PROJESİ BELİRLENDİ

30 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
422 defa okundu.
ESKİ SANAYİ ALANI PROJESİ BELİRLENDİ

ESKİ SANAYİ ALANI PROJESİ BELİRLENDİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Eski sanayi olarak bilinen alan için çizilen projesi belirlendi.
Proje tanıtım toplantısına katılan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’in manevi özellikleri yanı sıra çizilen projelerin içerisinin doldurulması ile hayat bulduğunu söyledi.
Tanıtım toplantısında konuşan Belediye Başkanı Bahçeci, “Türkiye’de iki hafta önce istenilmeyen olaylar yaşadık. Proje ile ilgili karar aşaması aslında 2 hafta önce olacaktı. Kırşehir için geleceğe dönük vizyon oluşturma adımımız hiç ara vermeden devam edecek.” dedi.
Tarihi kökleri olan ve entelektüel birikimlere sahip bu şehir için en güzel projenin belirlenmesi için çalıştıklarını anlatan Belediye Başkanı Bahçeci, “Geçmişe bakıldığında önemli bilim adamları ve manevi yoğunluğu olan insanların yaşadığı bir il, projeleri çok nitelikli hazırlamak için çalışmalar sergiliyoruz. Yapmakta olduğumuz bütün işlerde niteliğe önem veriyoruz. Projeye ayrılan zaman ve bütçe asla boşa ayrılmış bir zaman ve bütçe değildir. Her şeyi tam yapmış olsanız dahi içerisini dolduramıyorsanız hiçbir şeyi tam manası ile yapmış sayılmazsınız. Yapılan eseri ete büründürmek çok önemli, insanlığa hizmet edecek önemli bir esere de imza attık. ‘İnsanlar şehirleri, imar ederler. Sonrada şehirler insanları imar’ eder. Bu bizim medeniyet sözümüz. Ben belediye başkanı olduğumda şehirde inşa ve imar söz konusu değildi. Her alanda şehri imar edebilmek için yoğun çalışmalar içerisindeyiz. Kent park alanımız içerisinde yer alan BEGEM ile insanımız imar oluyor. Yaptığımız her eserin içerisinde yaşayan insanı da imar ettiğini göz ardı etmiyoruz. Kırşehir’de gezegen evi olması kaçınılmazdı. Neşet Ertaş Kültür Merkezi ile farklı bir çalışma başlattığımız alanda gezegen evi projesi ile de bölgeyi yeniden imar edeceğiz. Jüri üyelerimiz sıkı çalışmalar sonrasında esas olan projeyi seçti.” diye konuştu.
Eski sanayi alanı proje yarışmasında birinciliği çizdiği proje ile Zeynep Canan Sevindik aldı. Yapılan protpkol konuşmalarının ardından katılımcılar projeler hakkında bilgilendirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On