Eski Kayıtlar Yenilenecek

17 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
175 defa okundu.
Eski Kayıtlar Yenilenecek

DSC_1854Eski Hac Kayıtları Olan Vatandaşlar Kayıtlarını Yeniden Yaptırmaları Gerekiyor.

 

İl Müftüsü Osman Arslan hac kayıtları hakkında gazetemiz 40 Arena’ya bilgiler verdi. Yaptığı açıklamada eski kayıtları olan vatandaşların kayıtlarını yeniden yaptırmaları gerektiğini belirten Arslan: “Hac kayıtlarımız 28 Aralık’ta başlayıp 6 Ocak’ta sona erdi. Her yıl daha önceki yapılan kayıtların otomatik olarak yenileniyordu. Eski kayıtları olanlar hac bürosuna gelip kayıtlarını yenilemeleri gerekmektedir. Ocak 9 da başladı ay sonunda sona erecek. Kayıt tazelemeye neden ihtiyaç oldu. Müracaat edenlerin içinde ölenler veya o gün yazılmış hali vakti yerinde bugün gidecek durumda değildir. Onun için hayatını kaybeden gitmek istemeyenlerin kayıtlarının tespit edilmesi ortaya çıkıyor. Kayıtlar ayın sonuna kadar devam edecek. Ayın 23 de 10.00-10.30 gibi genel merkezde kura çekilecek.

ÖĞRENCİLER 11 GÜLÜĞÜNE UMREYE GİTTİ

İl Müftüsü Osman Arslan sözlerine şu şekilde devam etti: “Bugün umreye gidenler sömestr tatiline giren öğrencilere yönelik düzenlendi. Valimiz kutlu doğum haftasında başarılı olan 13 Öğrenci 4 Öğretmeni valimiz gönderdi. Toplam görevliler ile birlikte 24 kişi gittiler. 3 gün Medine 8 gün Mekke toplamda 11 günlüğüne gittiler.  ”

HABER ASLIHAN BUYRUK

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On