ESAT AĞA ULUSOY

2 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
443 defa okundu.
ESAT AĞA ULUSOY

Adsız Kırşehir Halkı tarafından seçilmiş ikinci Belediye Başkanımız Olan Esat Ağa Birinci Başkan Mehmet ağa  Enişte Kayın ve amca zade çocukları olmaktalar  yakın akraba olup yine Mehmet Ağa Ağalar Konağını Kırşehir’e Kazandıran değerli bir Hizmet adamı ve Kırşehir aşığıdır. Kırşehir Kalesine Toprak Taşıttıran Ve şimdiki Yüksekliği sağlayan yine Mehmet Efendidir.Yine Torunlarından olan Mehmet Erdem bey diyor ki kılıç özü çayının önüne sed yaparak pirinç yetiştirmek amacıyla deneneme üretimi yaptığını da söylemekte, On dokuz Değirmeni şimdiki Güzler çiftliği Çiftlik Mehmet ağa vekasım ağa çiftliği Mehmet ağa ve Esat Ağanın yerleridir.Mehmet Ağa 56 Yaşında  Zaturre Hastalığına yakalanarak genç yaşta vefat ediyor.Yaklaşık 8-9 Ay  kısa bir Belediye Başkanlığı döneminde büyük işler başarmış olan Mehmet Ağanın iki kız ve bir oğlu olmuştur.  Enişte-kaynı olan Esat Ağa Belediye Başkanlığına getiriliyor.Esat Ağa Bilgili,Kültürlü,elinden kitap düşürmeyen büyük bir devlet adamı ve aynı zamanda Çalışkan bir Belediye Başkanı olduğu söylenmektedir.Elimizde Esad Ağa ile ilgili fazla bir bilgi mevcut olmadığından dolayı siz değerli okuyucularımızdan özür dileriz, yazımızı okuyan bilgi vermek isteyen olursa telefonumuz ve meil adresimiz açık olup verecekleri bilgileri paylaşmaktan da onur duyarız.

Torunlarından olan Bilge Menemenli Hanıma , Mehmet Erdem beye,Ahiler Babası  Mustafa Karagüllüye,vermiş oldukları bilgilerinden dolayı ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Devam Edecek 3.Belediye Başkanımız  olan Ziya Efendi (BAKTIROĞLU)Cuma günü Gazeteniz 40 Arenada olacaktır.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On