ERHAN BOLAT’ İÇİN VEDA ETKİNLİĞİ

6 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
906 defa okundu.
ERHAN BOLAT’ İÇİN VEDA ETKİNLİĞİ

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve aynı zamanda İl Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekte iken Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksek Okulu’na ataması yapılan;

ERHAN BOLAT’ İÇİN VEDA ETKİNLİĞİ

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Erhan Bolat çalıştığı kuruma veda etti.
Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve aynı zamanda İl Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekte iken Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksek Okulu’na ataması gerçekleşen Erhan Bolat 2 Şubat Cuma günü tarihi itibariyle Müdürlüğünde ki görevinden ayrıldı.

Ayrılma anısına düzenlenen etkinlikte Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara yaptığı konuşmasında, “ Erhan Bey Bakanlığımızın çeşitli birimlerinde uzun yıllar hizmet vermiş son 5 yıldan bu yana İdari görevler üstlenerek başarılı çalışmalara imza atmıştır. İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarınca yürütülmekte olan hizmetlerin kaliteli, etkin ve verimli şekilde yürütülmesinde büyük katkısı olan Erhan Bey’in kurumumuzdan ayrılması bizim için son derece büyük bir kayıp olmuştur. Ancak kendisi adına bundan sonraki süreçte akademik kariyeri noktasında bir yol açılmıştır. Sevindirici olarak bulduğumuz bu süreçte kaliteli ve başarılı çalışmalara imza atacağından eminiz.

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak kendisine ve ailesine bundan sonraki yaşamında sağlık, mutluluk, huzur ve başarı diliyoruz” dedi.

Haber Merkezi

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On