Erasmus Bilgilendirme ve Yönlendirme Toplantısı Yapıldı

14 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
258 defa okundu.
Erasmus Bilgilendirme ve Yönlendirme Toplantısı Yapıldı

“Yetişkin Eğitimi KA2 Başvuru Formu Tanıtımı, Temel Prensipler ve Pratik Bilgiler” Konulu Sunum Gerçekleştirildi

Avrupa Birliği Bakanlığı, Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından yürütülen AB Eğitim ve Gençlik Programları kapsamında, 2014-2020 Erasmus+ dönemine ilişkin olarak ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik Bilgilendirme ve Yönlendirme Toplantısı düzenlendi.

Ramada Resort Hotelde gerçekleştirilen, kurumların proje hazırlama kapasitelerini arttırmanın, Kırşehir bölgesinin insan kaynakları alt yapısını güçlendirmenin ve Avrupa Birliği hibelerinden yararlanma seviyesini arttırmanın hedeflendiği toplantının açılış konuşmasını yapan Erasmus Uzmanı Necla Vatansever, toplantının içeriği hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Türkiye Ulusal Ajansı’nın genel tanıtımını yapan Erasmus Uzmanı Necla Vatansever, ajans ile ilgili temel kavramlar hakkında da açıklamalarda bulundu.

Ardından, yine Erasmus Uzmanı Yasemin Uz tarafından “Yetişkin Eğitimi KA2 Başvuru Formu Tanıtımı, Temel Prensipler ve Pratik Bilgiler” konulu sunum gerçekleştirildi.

İş piyasalarının ve rekabetçi bir ekonominin ihtiyaçlarına cevap verecek projeleri desteklemek, sektörler arası işbirliğini desteklemek, beşeri ve sosyal sermayenin gelişimine katkı sağlamak gibi amaçları bulunan Erasmus+ bilgilendirme toplantısı, katılımcıların sorularının cevaplandırılması ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On