ERASLAN’DAN DARBE GİRİŞİMİNE SERT TEPKİ

18 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
343 defa okundu.
ERASLAN’DAN DARBE GİRİŞİMİNE SERT TEPKİ

musiad-il-baskani-hasan-eraslan-ak-parti-il-6929038_x_o

MÜSİAD ve Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan Darbe Girişimine Sert Tepki Gösterdi

Eraslan yapmış olduğu açıklamada;’’iç savaş isteyen hokkabazların, ikide bir “27 mayıs benzeri bir müdahalenin gündeme geleceğini” söyleyen cibilliyetsizlerin, demokrasinin “bazen darbeyle de tesis edileceğini” söyleyen haysiyetsizlerin ve illa ki FETÖ tasmasıyla dolaşan şerefsizlerin istediği ve beklediği “darbe” halk tarafından bastırıldı.

“Türkiye’nin terörle mücadele ettiği bir süreçte Türk silahlı kuvvetleri içerisinde bir grubun kendi vatandaşına silah doğrultması, demokrasiyi askıya alma ve seçimle iş başına gelmiş hükümetimizi devirme girişimi en hafif tanımlamayla vatana ihanettir.

Erdoğan düşmanlığından gözü dönen şer cephesi kininin esiri olmuş ve demokrasiyi katletme pahasına bu paralel çetelere destek vermişlerdir. Şimdi çok merak ediyorum, bu darbeci çeteyi nasıl savunacaklar.daha da önemlisi bu milletin yüzüne nasıl bakacaklar birkaç satılmışın başlattığı bu macera Türk milleti için çok hayırlı sonuçlara vesile olacak.

Bu süreç Türkiye için bir milad olacaktır. TSK’da Atatürk ilkelerine ve laikliğe bağlı askerlerle Pensilvanya’ya bağlı paraleller de net olarak ayrışacaktır.gerçek demokrasi yanlıları ile işgüzarlar net olarak ayrılacaktır.Bütün dünyanın gözü önünde bir darbe girişimi milletin iradesi ve kararlılığıyla bastırılmıştır. 15 temmuz milli irade bayramınız kutlu olsun” ifadelerini kullanıldı

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN