Engelliler, kendi günlerinde kahvaltıda buluştu

3 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.

Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Kırşehir Kent Park’ta engelliler için Ak Parti İl teşkilatı tarafından kahvaltı programı düzenlendi.

Engelliler, kendi günlerinde kahvaltıda buluştuAk Parti İl Başkanı Av. Salih Çetinkaya Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve çok sayıda davetli katıldı.

Kahvaltı programına katılan Salih Çetinkaya Dünya Engelliler Günü vesilesiyle bir araya geldiklerini hep bir arada olmak istediklerini belirterek tüm amaçlarının engelli vatandaşları topluma kazandırmak olduğunu söyledi.

Salih Çetinkaya ayrıca engelli vatandaşların siyasete atılmalarını ve engelli vatandaşları yanlarında görmek istediklerini dile getirdi.

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan, Engelli vatandaşların sabahın erken saatlerinde gelerek bu etkinliğe ne kadar değer verdiğinin göstergesi olduğunu söyledi.

Bu tip etkinliklerin sadece bugünü kutlamak açısından değil farkındalık olması açısından yapıldığını dile getirirken etkinliğe destek veren herkese teşekkür etti.

Haber: Fahrettin TOKER

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN