Engelli Vatandaşların Yüzü Güldü

19 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
187 defa okundu.

thumbnail_tekerleklisandalye-4

Vali Necati Şentürk, Engelli Vatandaşları ve Ailelerini Sevindirdi

 

Vali Necati Şentürk ve Milletvekili Mikail Arslan tarafından engelli vatandaşlara 10 adet akülü, 25 tane de tekerlekli sandalye dağıtıldı.

Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen dağıtım töreninde konuşma yapan Vali Necati Şentürk, engelli vatandaşların yüzlerini gülerken görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve dağıtılan araçlar hakkında basın mensuplarına bilgiler veren Vali Necati Şentürk, “Bugün, engelli vatandaşlarımızın fedakar annelerine daha önce verdiğimiz bir sözü yerine getiriyoruz. Devletimiz, engelli kardeşlerimizin hayatlarını kolay sürdürmeleri için her türlü yardımı yapmaktadır. Biz de onlara gereken desteği vermekteyiz. Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, engelli çocuklarımıza bir gün boyunca bakacak, aileleri de gündelik işleri ile ilgilenecekler. Engelli çocuklarımız evlerinden servisle alınıp buraya getiriliyor, çıkışta da tekrar evlerine bırakılıyor. Ülkemizde var olan birkaç merkezden en teferrüatlı olan bakım merkezi bizimki. Engel diye bir şey yoktur, bu çocuklarımız bizlere kutsal birer emanettir.” dedi.

Milletvekili Mikail Arslan da konuşmasında, “Sayın Valimize bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, engelli çocuklarımızın bakımı konusunda ailelere çok yardımcı olmaktadır. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmetler vermek adına çalışmalar yürütmekteyiz.” şeklinde konuştu.

Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Milletvekili Mikail Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan, ilgili kurum amirleri ve engelli vatandaşlarımızın ailelerinin yer aldığı program, akülü araçların ve tekerlekli sandalyelerin sahiplerine teslim edilmesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On