ENGELLİ SPORCULARDAN HİRFANLI DOĞA KAMPINA ZİYARET

15 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
271 defa okundu.
ENGELLİ SPORCULARDAN HİRFANLI DOĞA KAMPINA ZİYARET

2015-09-12-09-59-18

Spor Engel Tanımaz Projesi kapsamında sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılan engelli sporcular Hirfanlı Doğa Kampına gezi düzenledi.

 

Engelli Destek Programı (EDES ) kapsamında gerçekleştirilen “Spor Engel Tanımaz Projesi” çerçevesinde Engelli sporcuları Hirfanlı Doğa Kampına gezi düzenlendi.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Proje kapsamında, Engelli Sporcuların sosyal ve kültürel olarak gelişimleri sağlanıyor, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmaları, spor yaparak spora olan ilgilerinin arttırılması hedefleniyor. Bu amaç doğrultusunda engelli sporcuları günü birlik olarak Hirfanlı Doğa Kampına gezi düzenlendi.  Burada hoş ve eğlenceli bir gün geçiren sporcuların günün sonunda kamptan mutlu bir şekilde ayrıldıkları söylendi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On