ENGELLİ MEMUR BAŞVURUSU BAŞLADI

7 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
280 defa okundu.
ENGELLİ MEMUR BAŞVURUSU BAŞLADI

Bedensel Engelliler Dernek Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Servet Avkapan, Engelli Memur Yerleştirme ve EKPSS-Kura’ya Başvuru Takvimi’nin Belli Olduğunu Açıkladı.

ENGELLİ MEMUR BAŞVURUSU BAŞLADI

Bedensel Engelliler Dernek Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Servet Avkapan, Engelli Memur Yerleştirme ve EKPSS-Kura’ya Başvuru Takvimi’nin belli olduğunu açıkladı.
Başkan Avkapan, Kırşehir’deki engellilerin 6 Şubat’tan itibaren sınav başvurularını yapmaları gerektiğini açıkladı. Bin 600 üyelerinin bulunduğunu ve Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmeliği’nin engelli memur alımına ilişkin takvimin belli olduğunu belirten Bedensel Engelliler Dernek Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Servet Avkapan,  yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) görüşü alınarak her yılın Ocak ayı içerisinde takvim açıklanıyor. 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan engelli memur alımları ile yapılacak Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı (EKPSS) ve kura başvurularına ilişkin takvime göre, 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilecek engelli memur alımları ile yapılacak. Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı (EKPSS) ve kura başvurularına ilişkin takvime göre, sınava başvurular 6-12 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Sınav 22 Nisan’da yapılırken, sınav sonuçları 17 Mayıs’ta açıklanacak. Kuraya başvurular ise 2-16 Mayıs tarihleri arasında olacak. 22 Nisan tarihinde yapılacak olan sınava başvuruları Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne yapılacak. Bedensel Engelliler Dernek Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Servet Avkapan,  Kırşehir’de 2010 yılında seçimle Bedensel Engelliler Dernek Başkanlığı görevine geldiğini belirterek, “Göreve geldiğimde derneğimizin çok az sayıda üyesi vardı. Derneğimizin bütçesi dahi yoktu. O günden beri derneğimizi büyüttüğümüz gibi, engelli üyelerimizin sokağa çıkmasını sağladık. Açtığımız kurslar sayesinde üyelerimizin önemli bir bölümü kurum ve kuruluşlara memur olarak girdi. Engellilerin temsili noktasında büyük bir görev üstlendiğimize inanıyorum.”

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On