ENGELLİ ASKERLERİN HAKLI GURURU

12 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
258 defa okundu.
ENGELLİ ASKERLERİN HAKLI GURURU

1

 

 

 

 

 

Engelli Haftası’nda engelli gençlerin bir günlük de olsa asker olmaları hem kendilerini hem ailelerini hem de programa katılanları duygulandırdı.

 

Engelli Haftası nedeniyle 16 engelli genç için Yemin Töreni düzenlendi. Yemin Törenine Vali Necati Şentürk, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, Ağız Ceza Reisi Burhanettin Öksüm, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, daire müdürleri, Jandarma teşkilatı mensupları ile engelli vatandaşların aileleri katıldı.

Askeri Gazinoda düzenlenen Yemin Töreninde konuşan Vali Necati Şentürk, Türk milletinin tarih boyunca, her şartta vatanı için canını seve seve feda etmeye hazır asker bir millet olduğunu söyledi.

Şentürk;”Biz tarih boyunca asker bir millet olmuşuz. Askerlik milletimizin en kutsal saydığı görevdir. Engelli gençlerimizin temsili de olsa yemin ederek vatanına, milletine, bayrağına, ezanına bağlı birer vatandaş olduklarının bir ifadesi olan bu törende bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu aslan parçası gençleri yetiştiren cefakar ve emektar annelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Engelliler Haftası nedeniyle ülkemiz genelinde engelli vatandaşlarımız için tören düzenlendiğini belirten Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut ise yaptığı konuşmasında; 1 günlük de olsa askeri eğitim alan 16 engelli vatandaşımızın, askerlik görevini yerine getirmenin haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

Yemin Töreni, Vali Necati Şentürk ve protokolün engelli vatandaşlara Teskerelerini vermesi ile sona erdi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On