ENGELLERİ AŞMAK İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

12 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
328 defa okundu.
ENGELLERİ AŞMAK İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

KVF_7184Her Yıl 10-16 Mayıs Tarihleri Arasında Kutlanan Engelliler Haftası Nedeniyle Program Düzenlendi

Her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası nedeniyle, Kırşehir’deki bütün engelli dernek ve rehabilitasyon merkezlerinin katılımıyla bir program düzenlendi.

Programa Vali Necati Şentürk, Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan, daire müdürleri, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

Program bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, gündüz hizmet verecek Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin 2 ay içerisinde tamamlanacağının müjdesini verdi.

Bütün engelli çocukları, kendi evlatlarından ayırt etmediğini belirten Vali Necati Şentürk, “Engelli denilen çocuklarımız, Yüce Allah’ın gözünde engelsizdir. Anne-babalarımız bu çocuklarımıza karşı sabırla, şefkatle, fedakarlıkla yaklaşmalıdır. Anneler, çocuklarını sırtında okula götürüyor, yemeğini yediriyor, her türlü ihtiyacında çocuklarının yanında oluyorlar. Devletimiz de kimsesizlerimize, engellilerimize ve bütün ihtiyaç sahiplerine gereken bütün yardımı yapmaktadır. Engelli vatandaşlarımızın ve evlatlarımızın yaşamlarını kolaylaştıran ve onları kamu personeli yapan çalışmalar hızla devam etmektedir. Bu duygularla, Engelliler Haftasını kutluyorum.” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan da yaptıkları konuşmada, kendilerine her zaman desten veren Vali’ye teşekkür etti.

Engelsiz Yaşam Merkezinde kalan Mayıs doğumlu beş çocuğun doğum gününün de kutlandığı program, çeşitli gösteriler ve Ustalar Müzik ve Oyun Topluluğunun verdiği müzik ziyafeti ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On