ENES TURPÇU İÇİN FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ.

15 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
233 defa okundu.
ENES TURPÇU İÇİN FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ.

ENES TURPÇU İÇİN FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ.

18 Şubat 2015 tarihinde Kırşehir’de Ankara-Kayseri Kara yolu üzerinde ikindi namazına giderken bir servis aracının çarpması sonucu geçirdiği trafik kazası sonrası girdiği yoğun bakım mücadelesini kaybeden Enes Turpçu gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlanmıştı.

Aradan geçen 3 yılın ardından Pazar günü Hacı Fatma Erdemi Anadolu Lisesi sınıf arkadaşları kendi aralarında Enes için futbol turnuvası düzenlediler.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2 No’lu Sentetik Çim Yüzeyli Futbol sahasında düzenlenen özel futbol turnuvasına Enes Turpçu’nun babası Recep Turpçu, annesi Nejla Cihan Turpçu ve kız kardeşi Beyza Turpçu da katıldı.

14 Mayıs Pazar günü gerçekleşen Hacı Fatma Erdemi Anadolu Lisesi Emin Enes Turpçu Futbol Turnuvası Final Müsabakasında 11-D sınıfı yeşil forma ile  mücadele eden takım ile 10-B sınıfı mavi forma ile mücadele eden takım iki oklun takımları karşı karşıya gelindi.

Yeşil forma ile mücadele eden 11-D sınıfı mavi forma ile mücadele eden 10-B sınıfını 4-2 yenerek Emin Enes Turpçu Futbol Turnuvasında şampiyon oldular.

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Enes Turpçu’nun babası Recep Kadir Turpçu, “Gerçekten benim açımdan oldukça duygulu anların yaşandığı bir turnuva oldu. Böylesine güzel turnuvayı organize eden tüm hocalarımıza, velilerimize, öğrencilerimize ve bize bu tesisi bu özel günde açan Kırşehir Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’a teşekkür ederiz. İnşallah böyle acıları başka velilerimiz yaşamaz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN