En Güçlü Aksesuarlarının Başında Geliyor

12 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
26 defa okundu.
En Güçlü Aksesuarlarının Başında Geliyor

Erkeklerin uzun zamandır taktığı tek aksesuar olan saatlerden sonra şimdi de erkek bileklikleri kolları süslemeye devam ediyor. Pek çok doku ve materyalden yapılmış olan bileklikler erkeklerin ve kadınların en güçlü aksesuarlarının başında geliyor. Denizci tipi bilekliklerden deri olanlara, boncuklu bilekliklerden örgü modellere kadar oldukça geniş seçeneklerin yer aldığı bileklik trendin de stil ve tarzınıza en uygun seçimler yaparak özelliklede gençler kollarını süslüyor.

Pek çok stile kolayca adapte edilebilen bu modeller spor şık bir stile oldukça yakışıyor diyen Yavuz; “Üst üste takılabilen bu modeller aynı zamanda en kolay kombinlenen bilekliklerden biri” ifadelerini de kullandı.  Gazetemize açıklamalarda bulunan Yavuz, şunları kaydetti:

“Kırşehir’de doğal taş bileklikler, burçlara ve takımlara özel bileklikler bujileri gibi takı işlerini yapıyorum. Her şeyden önce bilekliklerimin tamamı el emeğimdir ve kendi ellerimle yaparım. Onların haricinde marjinal ürünlere de ağırlık veriyoruz. Boncuk bileklik diyorlar buna boncuk bilekleri erkeklerin tercih ettiği gibi bayanlarında arada aldığı bir takıdır. Burada bunlara hem isim yazıyorum hem de yapıyorum. Bu boncuk bilekliğe daha çok talep var. Çünkü gençlerin saatlerinin yanında normal günlerde kullandığı bir takı olarak görüyorlar. Burçlara özel bilekliklerimiz çok satılıyor. Yaklaşık 30 yıldır ben bu işle uğraşıyorum. Benim işim sadece bu. Başka bir yerden gelirim ve işim de yok. Tek gelirim bu yaptığım takılardan kazanmak. Burçlara özel dediğimiz olay ise, her burca göre ayrılmış taşlar mevcuttur. Taşlar, insanların üzerinden stresi aldığına inanılır ve gerçekten de bu doğrudur. İnsanların belli bir stresini ve en önemlisi vücuttaki elektriği alır. Herkesin bileğinde olması gereken bir taştır diye düşünüyorum. Burç taşları, enerjisel olarak kendi içlerinde de birbirleriyle enerjisel uyum içerisindedir. Buna bir örnek verecek olursak, ametist taşının tek başına kullanımında hafızayı kuvvetlendirme özelliği yoktur ancak pembe kuvars taşı ile birlikte kullanıldığında hafızayı kuvvetlendirici etkisi ortaya çıkar. Burç taşının da, bu örnekteki gibi beraber kullanıldığında etkilerini arttırdığı gibi daha farklı etkiler ve faydalar da ortaya çıkardığı tespit edilmiştir. Doğal taşları her burçtan kişi kullanabilir etki ve faydaları kaynaklarda yazılı olduğu gibi evrenseldir ve herkes için geçerlidir. Burcunuzla uyumlu taşlar sizinle daha uyumlu ve etkili olur. Doğal taşların kendi içerisinde kişiye fiziksel ve psikolojik faydaları vardır. Bu bileklikte kullanılan taşlarında her kişi için geçerli olan etki ve faydalarına araştırarak da ulaşabilirsiniz. Künye tarzında olan modeller ise erkekleri askerlik dönemlerine döndürmekte tercih ediliyor.” diye konuştu.

Nurten Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN