“EN AZ BİZİM KADAR ÇALIŞACAK BİR DAVA ARKADAŞIMIZ VE EKİBİNE TESLİM ETMEK ÜZERE, AYRILDIK”

7 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
29189 defa okundu.
“EN AZ BİZİM KADAR ÇALIŞACAK BİR DAVA ARKADAŞIMIZ VE EKİBİNE TESLİM ETMEK ÜZERE, AYRILDIK”

“EN AZ BİZİM KADAR ÇALIŞACAK BİR DAVA ARKADAŞIMIZ VE EKİBİNE TESLİM ETMEK ÜZERE, AYRILDIK”

Yaklaşık 25 aydır Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Bilgehan Altaş, bir cafe de düzenlediği basın toplantısında “05.11.2019 tarihinde yapmış olduğumuz toplantı ile yaklaşık 25 aydır şerefle yürütmüş olduğumuz Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevinden, yönetimimiz ile birlikte davamızın sancaktarlığını, yine en az bizim kadar çalışacak bir dava arkadaşımız ve ekibine teslim etmek üzere, ayrıldık” dedi.

“YILBAŞINDAN İTİBAREN İLÇE KONGRELERİMİZ BAŞLAYACAK”

Olağan kongre süreci 7 Ekim tarihi itibarı ile başladı diyen Altaş, “Şu anda delege seçmen listeleri kesinleşti. Delege seçim ve Belde başkanları seçilme sürecimiz devam ediyor. Yılbaşından itibaren de İlçe kongrelerimiz başlayacak. Yani anlayacağınız süreç oldukça daraldı. Bildiğiniz ve takip ettiğini üzere Ak Partide İlçe ve İl başkanlarının seçiminde mümkün olduğunca geniş çaplı araştırmalar yapılır, Bir çok kez bugünlerde olduğu gibi Genel Merkezimiz görevli arkadaşlarla şehri vatandaşımızı dinler onlara fikirlerini sorar ve raporlar,Nerede ise tüm STK’ lara, Parti organlarında mevcut  görev yapanları ve gelecekte kimlerin O görevlerde olması gerektiği konusunda fikirlerini alır,parti içerisinde teşkilat mensupları için temayül yoklaması yapar.Yani anlayacağınız detaylı ve zaman alan bir çalışma yürütür.

Yaklaşık olarak iki ay kadar önce bir basın toplantısı yapmıştım. Bu toplantı da olağan kongre sürecinin başlayacağını bu süreçte ilçe başkanlığı görevine talip olmayacağımı kamu önünde  belirtmiştim.

Takip ettiğiniz gibi 05.11.2019 tarihinde  yapmış olduğumuz  toplantı ile  yaklaşık 25 aydır şerefle yürütmüş olduğumuz Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevinden, yönetimimiz ile birlikte davamızın sancaktarlığını, yine en az bizim kadar çalışacak bir dava arkadaşımız ve ekibine teslim etmek üzere, ayrıldık.

“BU DAVAYA İNANCIM GEÇEN 18 YILI AŞKIN SÜREDE EKSİLMEDEN BİLAKİS ARTARAK DEVAM ETTİ, ETMEYE DE DEVAM EDECEK”

14 Ekim 2017 tarihinde başladığımız görevimizi 25 ay sonra önceki gün itibarı ile bırakmış bulunmaktayız diyen Altaş,

“Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001’de hiçbir dünyevi menfaat gütmeden, bu coğrafyada yaşayan ümmet için bir umut ışığı olarak kuruldu.  17 yıl önce başlayan iktidarımız kesintisiz olarak devam etmektedir. Bizim partimizin daha uzun süreler milletimize hizmet edeceğine dair inancımız tamdır.

Benim bu davaya katılmam partileşme süreci öncesinde Haziran 2001 tarihinde parti kurulmazdan önce hazırlık safhasında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kurucu il başkanlığı için görüşmek üzere birkaç arkadaşımızla çağırması ile başladı. Bu davaya inancım geçen 18 yılı aşkın sürede eksilmeden  bilakis artarak devam etti, etmeye de devam etmektedir.Bu süreçte 3  kez daha Genel merkeze İl başkanlığı için görüşmelere davet edildim. Bir çok kez daha önce teşkilat görevinde bulunmadığım gerekçesi ile görev alamadım. Bunun üzerine 2015 yılı başında yapılan kongrede İl Başkan yardımcısı olarak Teşkilat görevine başladım. Yaklaşık 2,5 yıl çalıştıktan sonra yeniden il başkanı adayı olarak layık görülerek il başkan adayı olarak genel merkeze  davet edildim. Görevin  şu andaki il başkanımız Sayın Muzaffer Aslan’a tevdii sonrasında ve Merkez İlçe Başkanı olarak çalışmamız teklif edildi, kongre üyeleri tarafından da uygun görülünce 14 Ekim 2017 tarihinde  başladığımız görevimizi 25 ay sonra  önceki gün itibarı ile bırakmış bulunmaktayız”

“YAPILAN SPEKÜLASYONLAR GERÇEK DIŞIDIR”

Bu gün geldiğimiz aşamada  tüm yönetimimiz belde ve mahalle teşkilatlarımızla birlikte görevimizi anlımızın akıyla yerine getirmiş olmanın haklı gururunu her zaman yaşadım, yaşamaya da devam edeceğim diyen Altaş,

“YARIN ŞAHSIMA MAHALLE BAŞKANLIĞI YA DA İL BAŞKANLIĞI GÖREVİ DE TEVDİ EDİLSE HİÇBİR AYRIM YAPMAKSIZIN GÖREVİMİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRECEĞİMDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

“Görevi bırakmamız sosyal  medya ve bazı basın organlarında yazıldığı ve zannedildiği gibi bir memnuniyetsizlik değil; Bizim ve Boztepe İlçe teşkilatının önümüzdeki dönemde ilçe başkanı olarak talebinin olmaması, Akpınar ilçe başkanımızın da partimizin tüzüğü gereği 3 dönem kuralı nedeni iledir. Başkaca yapılan spekülasyonlar gerçek dışıdır.

Ak Parti de davaya kendini adamış her bir bireyinde bildiği gibi verilen makamların asla önemi olmamıştır. Bizim davamız da bir mahalle Başkanı ile İl başkanı arasında hiçbir makam farkı yoktur. Herkes şunu çok iyi bilmelidir ki yarın şahsıma mahalle başkanlığı ya da İl başkanlığı görevi de tevdi edilse hiçbir ayrım yapmaksızın görevimi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın.  Özelliklede belirtmek isterim ki şahsım ve yönetimim hakkında ortaya atılan hiçbir iddiada gerçeği yansıtmamaktadır. Bu bir bayrak yarışıdır. Belde kongrelerimizin ardından, İlçe kongrelerimiz, İl kongrelerimiz ve son olarak büyük kongremiz yapılacak ve partimiz emin adımlarla 2023, 2071 hedeflerine Allah’ın izniyle ulaşacaktır”

“ŞAHISLAR HER ZAMAN GELİP GEÇİCİDİR”

Ak Parti bir dava partisidir, şahıslar her zaman gelip geçicidir diyen Altaş, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada da halkımız için, hemşerilerimiz için, gönül verdiğimiz partimiz için çalışmaya devam edeceğim. Bizlerden sonra göreve gelecek dava arkadaşlarımıza Cenabı Allah’tan başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN                                                                                 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On