Emre Aslan’dan 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

1 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
555 defa okundu.
Emre Aslan’dan 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

Emre Aslan’dan 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kapsamında kutlama mesajı yayınladı.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan mesajında; “Dünyanın bütün bölgelerinde çalışanların birlik, dayanışma ve haksızlıklara karşı mücadele günü olarak kutladıkları 1 Mayıs; çalışma hayatında yaşanan sorunların gündeme gelmesini, çözüm arayışlarına dair zemin oluşturulması da sağlamaktadır.

Emek ve Dayanışma Günü olarak kutlanan 1 Mayısların bütün dünyada ve ülkemizde toplumsal barışı ve sağduyuyu güçlendiren bir bayram olarak kutlanması en içten temennimdir.

Emeği, alın terini ve helal kazancı yücelten, üretimde ve paylaşımda adaleti savunan bir anlayışın temsilcileri olarak; çalışanların emeklerinin tam karşılığını almalarına, hak ettikleri hayat standardına kavuşmalarına büyük önem veriliyor. İşçi ve emekçi kardeşlerimizin, bütün toplumun desteğiyle, birlik ve beraberlik içinde sürdürülecek çalışmalara öncülük etmesini önemli görüyoruz.

Sendikalar ve sivil toplum örgütlerinin de katkılarıyla çalışma hayatındaki ve endüstriyel ilişkilerde ki sorunların asgariye indirilmesi için ihtiyaç duyulan adımları atmaya devam ediliyor.

Bu kapsamda en kutsal değer olan emeğin, alın terinin ve üreterek çalışma gücünün kutlandığı bu günde, ülkemizin kalkınması ve ekonomimizin güçlendirmesinde önemli rol oynayan başta Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan işçilerimiz olmak üzere tüm çalışanlarımızın ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günlerini’ en içten duygularımla kutlar, aileleri ile birlikte sağlık ve mutluluk dolu günler geçirmelerini dilerim.” Dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On