EMRE ASLAN TESİS ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

26 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
349 defa okundu.
EMRE ASLAN TESİS ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

EMRE ASLAN TESİS ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine geldiği günden bu güne kadar bir çok alanda gerek sporcular olsun, gerekse sporseverler için çalışmalarına ara vermeksizin devam eden Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Kırşehir Spor Salonunu Ziyareti

Kındam mahallesi mevkisinde bulunan Kırşehir Spor Salonunu ziyaret eden Aslan, Salon içerisinde yapımlarını tamamlamış ve sporcuları tarafından aktif olarak kullanılan, Boks Salonu, Satranç Salonu, Bocce Salonu, Atıcılık Salonu, Kondisyon Salonu, Masa Tenisi Salonu ve Dart Salonların da incelemeler bulundu.

Mucur İlçesi Ziyareti

Mucur Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünü ziyaret eden Aslan, burada yaptığı ziyarette Mucur Spor Salonu ziyaret etti. Ardından Mucur Spor Salonun arkasında yapımı tamamlanan Mucur Halı Sahasının çevresinde ve içerisinde incelemeler de bulundu.

Gençlik Merkezi Ziyareti

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlü bünyesinde hizmetlerine devam eden Cacabey Gençlik Merkezini ziyaret etti. Emre Aslan, Gençlik Merkezi Müdürü Halil Sürsavur dan gençlik merkezi faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Ziyaretinin devam eden Aslan, Cacabey Gençlik Merkezi Spor Salonunda gençlerin oynamaları için hazır bulunan langırt masaların da ki ilk maçını Cacabey Gençlik Merkezi müdürü Halil Sürsavur ile yaptı.

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunu Ziyareti

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, açıldığı günden bu güne kadar Kırşehir halkı tarafından en çok talep gören Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüne bağlı olarak hizmetine devam eden Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunu ziyaret gerçekleştirdi. Havuzun çalışmaları hakkında bilgi alan Aslan, daha sonra personellere  çalışmalarında başarılar dileyerek. Tesis ziyaretlerine devam etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On