EMNİYETİN TOKATLADIĞI ÜLKÜCÜLERDEN İFTAR YEMEĞİ

29 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
350 defa okundu.
EMNİYETİN TOKATLADIĞI ÜLKÜCÜLERDEN İFTAR YEMEĞİ

Adsız

Ülkü Ocakları İftar Programı Düzenledi

Geçtiğimiz günlerde şehit olan Mustafa Gevrek’in cenaze töreninde polisin bir kişiyi tokatladığı öne sürülmüştü. Bu olaydan sonra Ülkücüler iftar yemeği düzenledi. İftar yemeğinde ülke gündemi ve son dönemlerde Kırşehir emniyetinin Ülkücülere yaptığı baskılar ele alındı. Yemeğe Ülkü Ocakları başkanı Kadir Güzel ve yönetimi, eski Ahi Evran üniversite konsey başkanı Yasin Çağlar , Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi işadamı Çağatay Torun,is adamı Ali Bahadır ve Bil okulları yönetim kurulu üyesi Ali Elhan katıldı. Yapılan açıklamada: “Kırşehir’de yaşanan tokatlama olayına inat şehit cenazesine taziyede bulunduk.”ifadeleri kullanıldı.

MHP GENEL MECLİS ÜYESİ BÜLENT DEMİRBAŞ:

Mhp Genel Meclis Üyesi Av. Bülent Demirbaş Şehit Mustafa Gevrek’in  cenazesinde gerçekleşen olayı değerlendirdi. Yaptığı değerlendirmede: ” Şehit cenazelerinde ülkücüye tekbir getirmeyi bile yasaklayan köhne çözüm süreci anlayışı bugün Türk gençlerini tokatlamak gibi tehlikeli ve kabul edilemez bir aşamaya gelmiştir.
Kırşehir halkını vicdanından yaralayan tokat olayı hakkında hem hukuki süreç başlatılacak hem de imza kampanyası. Binlerce (inşallah) kişinin imzalayacağı dilekçeyi valinin masasına bizzat koyacağım.
Yarın askerde düşmanla burun buruna gelecek canımız gençlerin elleri tetikteyken bu tokatı hatırlayacak olmaları yüreğimi parçalıyor.
Bu iş o kadar basit ve ucuz değil. Ülkücüyü sevmeyeni biz de sevmiyoruz.
Ülkücüyü düşman gibi gören emniyetteki çözüm süreci dönemi artıkları ile hukuki mücadeleyi inatla sonuna kadar götüreceğiz. And olsun…” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On