EMNİYET YAZ KURSUNDAKİ ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ

24 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
360 defa okundu.
EMNİYET YAZ KURSUNDAKİ ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ

DSC_0060                Emniyet Yaz Kursundaki Öğrencilerine Gençliğe Önem Geleceğe Güven Projesi Kapsamında Bilgilendirme Yaptı

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce ÇOGEP kapsamında yürütülmekte olan Gençliğe Önem Geleceğe Güven projesi faaliyetleri çerçevesinde Kırşehir Anadolu İmam Hatip Lisesinde yaz kursuna devam eden 07-14 yaş aralığı 45 öğrenciye Polisin ne tür işler yaptığını eğlendirerek öğretmek amacıyla öğretmenleri gözetiminde “TRAFİK KURALLARI VE POLİS NE YAPAR” isimli çizgi film izlettirilerek, çocukların araçta arka koltukta oturması gerektiği, trafik ışıkları, karşıdan karşıya geçme kuralları, yaya ve okul geçitleri gibi basit trafik kuralları konularında bilgilendirme yapılmış, Eğitime katılan öğrencilere hediye dağıtımı gerçekleştirildi.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada,

“Ülkemizde trafik kazaları sayısının fazla olmasının temel sebebi yol ve trafik güvenliği konusundaki eğitim yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Düzenli ve güvenli bir trafik için küçük yaştan itibaren herkesin eğitilmesi, güvenli davranışlar ve alışkınlıklar kazandırılması sağlanmalıdır.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü olarak geleceğimiz olan çocuklarımızın daha güvenli ve huzurlu bir ortamda yetişmeleri için bilgilendirme ve eğitim faaliyetlerine devam edilecektir.” İfadelerini verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On