EMNİYET MÜDÜRÜ AKGÜL’DEN UYARI

6 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
403 defa okundu.
EMNİYET MÜDÜRÜ AKGÜL’DEN UYARI

???? Vol.25 ??????????

Kırşehir Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, vatandaşları alışverişleri sırasında aldıkları büyük meblağlı paralara dikkat etmeleri konusunda uyardı.

 

Geçtiğimiz aylarda vatandaşların ihbarı üzerine 100 TL sahte para kullanımı ile ilgili şahısların yakalandığını söyleyen Kırşehri Emnyet Müdürü Sıtkı Akgül, sahte paraya karşı vatandaşın dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, “Alışveriş yaparken özellikle küçük meblağlarda bir malzeme alırken, büyük paralar veriliyorsa buna dikkat etsin vatandaşlarımız. Esnafımız, tam bir esnaftır. İnsanların karakterlerini anlama bakımından da esnaftır. Biraz dikkat ederlerse çözerler. Çünkü söz konusu olan karşılıksız bir para kalması, işe yaramayan bir paranın kalması. Vatandaşlarımız biraz dikkatli olur ve vaktinde kontrol eder, vaktinde 155’e ihbarda bulunurlarsa ekiplerimiz maharetiyle yakalama işlemini gerçekleştirir. Ve sahte parayla vatandaşın dolandırılmasına engel oluruz. Geçtiğimiz dönemlerde münferit olarak 100 lira şeklinde değişik zamanlarda sahte para bırakıldığı oldu. Yakaladık ve adli mercilere sevkini yapmıştık. Bunun önlemine vatandaşlarımız dikkat edecek. Şüphelendikleri bir durumu vaktinde, hızlı bir şekilde bildirdiklerinde ekiplerimiz gerekeni yapacaktır.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On