EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞUYOR

1 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
311 defa okundu.
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞUYOR

 

FullSizeRenderSalih Çetinkaya ve Mikail Arslan:‘‘Kırşehir’imiz, Vatandaşlarımızın İhtiyaçlarına Daha Uygun Ve Hızlı Hizmet Verebilecek Olan Yeni Emniyet Müdürlüğü Binasına Kavuşuyor.’’

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası hakkında açıklama yapan Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, ‘‘Kırşehir’imiz, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına daha uygun ve hızlı hizmet verebilecek olan yeni emniyet müdürlüğü binasına kavuşuyor.’’ dedi.

YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

İhale tarihini açıklayan Milletvekilleri Arslan ve Çetinkaya, İl Emniyet Müdürlüğünün yeni binası için yapılacak olan ihalenin, 25.10.2016 tarihinde, saat 10.00’da, İl Özel İdaresinde yapılacağını ve yeni yapılacak olan hizmet binasının, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına tam manasıyla karşılık vereceğini ayrıca emniyet teşkilatının ve personelinin de daha uygun ortamda çalışmasını sağlayacağını dile getirdi.

ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK VE DAHA İYİ BİR HİZMET

Kırşehir’in her zaman daha ileri gitmesi için uğraşan yöneticilerimiz, gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyorlar. Her zaman önceliğin güvenlik ve daha iyi bir hizmet olduğunu dile getiren Milletvekili Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya ‘‘Bu kapsamda ihalesi yapılacak olan İl Emniyet Müdürlüğümüzün yeni hizmet binası şimdiden Kırşehir’imize hayırlı olsun.’’ dediler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On