EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞUYOR

6 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
360 defa okundu.
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞUYOR

thumbnail_xdsc02716

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nün İhale Tarihi Belli Oldu

Kırşehir İli Emniyet Müdürlüğü yeni binasına kavuşuyor. Konu hakkında açıklama yapan Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, ‘‘Kırşehir’imiz, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına daha uygun ve hızlı hizmet verebilecek olan emniyet müdürlüğü yeni hizmet binasına kavuşuyor.’’ dedi.

YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

İl Emniyet Müdürlüğünün Kırşehir Özbağ yolundaki Emniyet Müdürlüğüne ait 54.000 m2 araziye yapılacak olan yeni binası için gerçekleştirilecek ihale, 25.10.2016 tarihinde, saat 10.00’da, İl Özel İdaresinde yapılacak.

Milletvekilleri Arslan ve Çetinkaya, yeni yapılacak olan hizmet binasının, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına tam manasıyla karşılık vereceğini ayrıca Emniyet Teşkilatının ve personelinin de daha uygun ortamda çalışmasını sağlayacağını dile getirdi.

ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK VE DAHA İYİ BİR HİZMET

Kırşehir’in her zaman daha ileri gitmesi için uğraşan yöneticiler, gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Her zaman önceliğin güvenlik ve daha iyi bir hizmet olduğunu dile getiren Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan: ‘‘Bu kapsamda ihalesi yapılacak olan İl Emniyet Müdürlüğümüzün yeni hizmet binası şimdiden Kırşehir’imize hayırlı olsun.’’ dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN