EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 9 KİŞİYİ TUTUKLADI

16 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
367 defa okundu.
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 9 KİŞİYİ TUTUKLADI

bariyer

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü 8 Eylül 2015 günü meydana gelen olaylarla ilgili olduğu tespit edilen 9 kişiyi tutukladı.

 

08 Eylül 2015 günü saat 18.30 sıralarında İlimiz genelinde Bayrağa Saygı, Teröre Lanet adı altında son günde yaşanan ve kolluk görevlilerini hedef alan terör olaylarını protesto etmek amacıyla düzenlenen gösteriler sonucu meydana gelen olaylarda 33 iş yerine zarar verilmişti.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmaları sonucunda 14 Eylül 2015 tarihi itibariyle 39 şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslardan; 9 şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edildi, 4 şahıs hakkında Denetimli Serbestlik kararı verildi, 26 şahıs ise tutuksuz yargılanmak üzere ifade alma işleminden sonra salıverildi.

Söz konusu konuyla ilgili Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada;”Olay faillerinin tespiti ve yakalanması amacıyla elde edilen çok sayıda kamera görüntüsünün çözümleme işlemi ile görüntülerden teşhis, tespit ve yakalama çalışmaları titizlikle devam etmekte olup;

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için zaman gözetmeksizin çalışmalarımız kararlılıkla sürecektir.” denildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN