EMITT FUARINDA KIRŞEHİR YERİNİ ALDI

21 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
247 defa okundu.
EMITT FUARINDA KIRŞEHİR YERİNİ ALDI

1 (7)EMITT Kültür Ve Turizm Bakanlığı İle Ahiler Kalkınma Ajansı’nın Katkılarıyla, Kırşehir Valiliği Ve Kırşehir Belediyesi’nce Ortaklaşa Açılacak Olan Kırşehir Standımızda Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yılda Yerini Aldı
Dünyanın 5. büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında ( EMITT ), Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ahiler Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla, Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesi’nce ortaklaşa açılacak olan Kırşehir standımızda her yıl olduğu gibi bu yıl da 28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında yerini alacaklar.

Bu yıl 20. kez düzenlenecek olan EMITT fuarındaki Kırşehir standında; Ahilik Teşkilatı’nın kurucusu Ahi Evran Külliyesi, 800 yıl öncesinden astronomi çalışmalarının yapıldığı Cacabey Gökbilim Medresesi, 1986 yılından bu yana kazı çalışmalarının devam ettiği Kaman Kalehöyük, Arkeoloji Müzesi, Japon Anadolu Arkeoloji Enstitüsü ile Japon Bahçesi, Seyfe Gölü Kuş Cenneti, Hirfanlı Baraj Gölü ve Yeraltı Şehirleri, Kırşehir’den kareler ve ozanların tanıtımına ağırlık verilecek. Ayrıca, Kırşehir’e gelen ziyaretçilerin yöresel lezzetleri tadabildiği tek mekan olan Ağalar Konağının tanıtımı ön plana çıkarılacak. Kırşehir’in yöresel lezzetlerinin (ceviz, pekmez, cemele biberi, kurutulmuş meyve vs.) ve Onyx hediyelik eşya satışının da yapılacağı stand’da sağlık ve termal turizm kapsamında kaplıcaların tanıtımına da yer verilecek. Fuar alanı içinde belirlenen bir sahnede, Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne bağlı Ustalar Müzik ve Oyun Topluluğu’nca Kırşehir Türküleri seslendirilecek.
Bozkırın Tezenesi merhum Neşet Ertaş’ın üç boyutlu görselinin de yer alacağı Kırşehir stand’a memleket hasreti yaşayan tüm hemşehrilerin bekliniyor.
Şehirlerin tanıtımına katkı sağlayan EMİTT fuarına her yıl olduğu gibi bu yılda katılıyor diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir’in sahip olduğu değerleri ve kültürel özelliklerini fuara gelen insanlara tanıtarak şehrimize gelen turist potensiyelini artırmayı amaçlıyoruz. Standımızda yöresel tatlarımız, tarihi mekanlarımız ve Kırşehirimizin en önemli değeri Neşet Ertaş’ın üç boyutlu görseline de yer vereceğiz. Fuarımıza hem Kırşehirlileri hem de memleket hasreti yaşayan hemşehrilerimizi ve diğer misafirlerimizi bekliyoruz”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On