EMİTT fuarında İsmail Altunsaray rüzgarı

26 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
204 defa okundu.

thumbnail_DSC_8293

İstanbul’da düzenlenen EMITT Fuarına katılan THM sanatçısı İsmail Altunsaray, söylediği parçalarla beğeni topladı.

Kırşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Derviş Aslan tarafından sosyal medya hesabında paylaşılan görüntü ve fotoğraflarda merhum Neşet Ertaş’ın veliahttı olarak gösterilen İsmail Altunsaray (THM) Vali Necati Şentürk ile düet yapıyor.

Vali Necati Şentürk, İsmail Altunsaray ile birlikte söz ve müziği merhum bozlak ustası Neşet Ertaş’a ait olan ‘Açma Zülüflerin’ adlı eseri beraber söyledi.

Beşincisi düzenlenen ve Kırşehir standına ilginin yoğun olduğu fuara Vali Necati Şentük ile birlikte Belediye Başkan vekili Emre Şahinci, Ahi Baba ünvanlı ile anılan Mustafa Karagüllü, Esnaf Odaları Birliği Genel Sekreteri Fatih Tokmak, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Kurtuluş Yılmaz, Kültür Müdüresi Yıldız Eraaslan,  Belediye ve Valilik Basın ve Halkla ilişkiler Müdürleri, Halil Çalışır, Osman Demir katıldı.

Fuarda Cumhuriyet tarihinin ilk külliye projesi olan Ahi Külliyesi alanı ile Cacabey görselleri geniş yer buluyor. 5incisi düzenlenen fuara bugün Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ninde katılması bekleniyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN