EMİTT 2018 BAŞLADI

25 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
847 defa okundu.
EMİTT 2018 BAŞLADI

25-28 Ocak 2018 Tarihleri Arasında Ziyarete Açılan; 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Ve Seyahat Fuarı (EMITT)’n da, Kırşehir’in Tanıtılması İçin Açılan Stant Yoğun İlgi Topluyor.

EMİTT 2018 BAŞLADI

İstanbul’da her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

25-28 Ocak 2018 tarihleri arasında ziyarete açık olacak olan 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda Kırşehir’in en iyi şekilde tanıtılması için açılan stant yoğun ilgi topluyor.

Ahiler Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesince ortaklaşa açılan stantta Kırşehir’in tarihi, kültürel ve termal turizmde kazandığı ivmeye yer verilirken, stand ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi topluyor. Kırşehir’ii anlatan standa broşürler, tanıtım materyalleri ve diğer görseller de sergileniyor.

Standta, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın “Home of” konsepti kullanılarak,  Unesco’nun Geçici Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Ahi Evran-ı Veli Külliyesi ve Cacabey Gökbilim Medresesi ile Dünyada höyük şeklinde yapılan ilk ve tek müze olan Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi, Japon Anadolu Arkeoloji Enstitüsü ve Japon Bahçesi, Seyfe Gölü Kuş Cenneti, İç Anadolu’nun denizi olarak bilinen Hirfanlı Baraj Gölü, Yeraltı Şehirleri ve kaplıcalarıyla, kültür, inanç, sağlık ve doğa turizmine hitap eden Kırşehir bir destinasyon olarak turizm profesyonelleriyle buluşacak. Standa led ekran yerleştirilerek Kırşehir’in sahip olduğu değerlerin tanıtım videolarının sunumu ile yöresel lezzetlerin (Pekmez, Kaman Cevizi, Cemele Biberi, Kuru meyve vs.) ve Kırşehir’e ait turistik değer taşıyan Onyx hediyelik eşyaları ile tuzdan yapılan çeşitli hediyelik eşyaların tanıtımının yapılması ve çeşitli tanıtım materyallerinin dağıtılması sağlanmakta olduğu belirtildi.

Ayrıca, standt Ustalar Müzik ve Oyun Topluluğu tarafından Kırşehir türkülerinden örnekler sunuluyor.

Çok sayıda Vali ve Belediye Başkanlarının yanı sıra İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizin oluşturduğu dernek yönetici ve üyelerinin de ziyaret ettiği standımızda yapılan canlı yayınlarla şehrimizin tanıtımı da yapılıyor.

Valilik Basın Bürosu

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On