EMEKLİ PERSONELİ YAPTIĞI DAVET İLE ONURLANDIRDI

1 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
214 defa okundu.
EMEKLİ PERSONELİ YAPTIĞI DAVET İLE ONURLANDIRDI

BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ, KIRŞEHİR BELEDİYESİNDEN EMEKLİ OLAN PERSONELİ YAPTIĞI DAVETLE ONURLANDIRDI. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Belediyesinden emekli olan personeli yaptığı davetle onurlandırdı.
Kırşehir Belediyesinde görev süresini tamamlayarak emekliliğe hak kazanan 16 işçi Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci tarafından plaket ile onurlandırıldı. Toplam 16 emekli personelin plaketleri başkanlık makamında düzenlenen tören ile teslim edildi. Plaket törenine Başkan Yardımcıları Veli Şahin, Yaşar Sulu, Halil Tan, Emre Şahinci de katıldı.
Emekli Personel için düzenlenen plaket töreninde konuşan Belediye Başkanı Bahçeci Kırşehir Belediyesi’nin bir aile olduğunu belirtti. Emekli olan işçilerin Kırşehir’e ve Kırşehir Belediyesine hizmetleri dokunduğunu ifade eden Başkan Bahçeci, “Emekliliği hak ettiniz uzun yıllardır Kırşehir Belediyesine hizmet ettiniz. Kırşehir’e hep birlikte hizmet ettiniz emeğiniz geçti. Bundan dolayı Allah razı olsun. Belediye’de çalışmak kutsal bir iştir. Sonuçta çoluğumuzun, çocuğumuzun rızkını bu iş vesile kazanıyorsunuz. Bunu yanında kendi şehrimize, memleketimize hizmet etme fırsatı buluyorsunuz. Aslında şanlı sayılıyorsunuz. Hem rızkımızı kazanıyorsunuz. Hem ecdadımızı, atalarımızı yaşadığı, çocuklarımızın yaşayacağı Kırşehir gibi önemli ve mübarek bir şehre hizmet etme fırsatı buluyorsunuz bundan dolayı da mutluyuz” dedi.
Belediyeden kopmadan emeklilik günlerin tadına varılması gereğini anlatan Belediye Başkanı Bahçeci, “Sizlerde Belediyemize şehrimize hizmet verdiniz. Emeklilik hayatınızda sevdiklerinizle, çocuklarınızla, ailenizle inşallah tatlı bir emekli hayatınız olur. Belediyemizden kopmadan, emeklide olsanız belediyecilik ölene kadar devam eder. Kırşehir Belediyesi olarak biz bir aileyiz her zaman söylüyoruz. Sizlerde bu ailenin birer ferdisiniz. Emekli olunca bu aileden yarılmış olmuyorsunuz yine bu ailenin birer ferdisiniz. Bize de ne zaman ihtiyaç duyarsanız her zaman sizlerin yanındayız bunu da bilmenizi istiyoruz. Hepiniz emekli ikramiyelerinizi aldınız. Allah şükürler olsun ki Kırşehir Belediyesi artık emekli ikramiyelerini ödeyebiliyor. Hepinizden Allah razı olsun teşekkür ediyorum. Allah sizlere hayırlı ömürler versin. Allah acı keder vermeden sağlıkla emekliliğinizi yaşamayı nasip etsin. Kapımız her zaman size sonuna kadar açık olacak” ifadelerini kullandı.
Törende Belediye Başkanı Bahçeci, emekli olan 16 personele tek tek plaketlerini vererek sivil hayatlarında başarı, sağlık ve mutluluklar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN