Emekli Öğretmenlerle Bir Araya Gelindi

23 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
342 defa okundu.
Emekli Öğretmenlerle Bir Araya Gelindi

thumbnail_resim-4Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Öğretmenlerin Emeklisi Olmaz, Öğretmenlik Hayat Boyu Devam Eden ve Kutsal Bir Meslektir”

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Öğretmenler günü dolayısıyla emekli öğretmenlerle yemekte bir araya geldi.

Ağalar Konağında emekli öğretmenlerin onuruna verilen yemekte Başkan Bahçeci, emekli öğretmenlerin hepsinin teker teker öğretmenler gününü kutladı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yemeğin ardından bir konuşma yaparak: “Davetimizi kırmayıp geldiğiniz için hepinize ayrı ayır teşekkür ediyorum. Bugün burada Öğretmenler günü münasebeti ile bir araya geldik. Bu sene emekli olan öğretmelerimiz var. Daha önceden emekli olmuş ama bizimle birlikte yine aile yaşam merkezimin kurslarında devam eden öğretmenlerimiz var. Hepinizin öğretmenler gününü kutluyoruz. Öğretmenlerin emeklisi olmaz. Öğretmenlik hayat boyu devam eden ve kutsal bir meslektir. Öğretmenlikle, Belediye Başkanlığını biraz bir birine benzetiyorum. Biz de eserler üretiyoruz. Makamlar gelip geçici bizde bir gün gelip geçeceğiz ama eserler bırakma şansımız var. Öğretmenlerinde yine aynı şekilde eser bırakma şansı var. Yetiştirdiğiniz her talebe sizin bir eseriniz oluyor o açıdan son derece kutsal bir meslek. İnşallah sağlıklı, sıhhatli bir ömürler diliyoruz size. Aile Yaşam Merkezimize emekli öğretmenlerimizin de devam etmesi son derece mutlu ediyor. İnşallah Kültür Sanat Merkezimizde bitiyor. Orada yine kurslarımız olacak. Emekli olsanız bile böyle sanattan kopmamak, bir şeylerle uğraşmak bir meşgale kendimize edinmek sizin içinde son derece önemli diye düşünüyorum. Biz de Belediye olarak bunun zeminini hazırlamaya ve oluşturmak yerel yönetimlerin görevidir. Sizlere o zemini en güzel biçimde oluşturacağız. Yeni bir öğretmen evi de Kırşehir’imize kazandıracağız. Orası sadece okey oynanan bir öğretmenevi değil , jeotermal içerisinde havuzları, hamamı, saunası, cafeteryası olan termal otel gibi büyük salonları olan çok güzel bir proje hazırladık.Yeri de şuan Milli Eğitim Müdürlüğünün bulunduğu yerde terme caddesinde olacak. Yeni yer güzel olacak karşısında Kültür Sanat Merkezi, Planatoryum, gezegen evi bilim merkezi olacak. Şehrimizin prestiji olacak eski sanayi camisinin yerine büyük bir camii yapıyoruz. Yeni Öğretmenevi hem sizler için , hem de çalışan öğretmenlerimiz için güzel bir mekan olacak. Sizlerin öğretmenler gününü kutluyorum. Allah sağlıklı, sıhhatli, ağız tadıyla sevdiklerinizle, ailelerinizle huzurlu bir ömür geçirmeyi nasip etsin hepinize saygılar sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On