EMEKÇİLER ÖDÜLLERİNE KAVUŞACAK

27 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
74 defa okundu.
EMEKÇİLER ÖDÜLLERİNE KAVUŞACAK

Kırşehir basın konseyi tarafından organize edilen 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde emekçinin hakkını alacağı organizasyonda Kırşehir de bir ilki de gerçekleştireceğiz .
Kırşehir basın konseyi olarak paydaşlarımızla birlikte 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde emekçi arkadaşlarımızla kahvaltı da buluşacak sonrasında ise gerçekleşecek ödül töreni ile Kırşehirli gazetecilerin kendi ürettikleriyle katılacakları yarışma sonuçlarını açıklayacağız.
Çalışan gazeteciler medya ödülleri töreninde EN İYİ ÖZEL HABER, EN İYİ MİZANPAJ HABER, KÖŞE YAZISI, FOTOĞRAF, AJANS HABERİ, KIRŞEHİR BELEDİYESİ SPOR MEDYA ÖZEL ÖDÜLÜ, TELEVİZYON HABERİ,  TELEVİZYON PROGRAMI, KURGU, EN İYİ RADYO PROGRAMI VE EN İYİ ÖZEL İNTERNET HABERİ kategorilerinde basın temsilcilerimiz 25 Kasım – 25 Aralık tarihleri arasında kirsehirmedyaodulleri@gmail.com adresine başvuru yapacaklar. Başvurular oluşturulan 3 iletişim fakültesi kurulları tarafında değerlendirilecek.
YARIŞMAYA KATILIM ŞARTLARI
1. Yarışmaya; Kırşehir’de yayın yapmakta olan gazete, televizyon, radyo ve internet gazetesinde çalışanlar katılabilir.
2. Yarışmanın dili Türkçedir. Eserler Türkçe dışında herhangi bir dilde hazırlanmamalıdır.
3. Yarışmaya katılacak eserler; o çalışmayı hazırlayanların farklılığını, özgün yönlerini ortaya koymalı, güçlü anlatım dili, yeni farklı bakış açıları sunmalıdır.
4. Eserler, 1 Ocak 2019—25 Aralık 2019 tarihleri arasında tasarlanmış, üretilmiş ve yayınlanmış ya da yayımlanmış olması gerekir.
6. Eserler T.C. yasalarına, genel ahlak kurallarına aykırı olmamalıdır. Bu tür eserler, doğrudan değerlendirme dışı bırakılacaktır.
7.Herhangi bir şekilde herhangi bir yerde yarışmaya katılmış derece almış ya da almamış eserler ile yarışmaya başvuru yapılamaz.
9. Adaylar yarışmaya kişi ve grup olarak, her kategori için farklı eserle katılabilir. Aynı eserin tamamı veya parçaları ile birden fazla kategoride başvuru yapılamaz.
10. Başvuru formu (        ) yayınlanacak. Başvuru formu doldurulup mail ya da elden başvuru yapılabilecek. Formu eksiksiz olarak doldurup imzalayanlar, Katılım Şartlarını da kabul etmiş sayılır.
11. Ortak başvurularda bir eserde hak sahibi katılımcı en fazla 2 kişi olabilir. Başvuru esnasında tüm grup elemanlarının bilgilerinin sisteme girilmesi gereklidir.
12. Ödül ya da derecelendirme kişi sayısına göre değil eser başına verilecektir.
13. Aday başvuru formunu çalıştığı kurum yetkilisine imzalatmalı ve kendi imzası ile birlikte ıslak imzalı formunu mail atması gerekir.
15.Yarışma kategorilerine yeterli sayıda eser başvurmaması durumunda o kategoride değerlendirme yapılmayacaktır.
16.Yarışma şartlarına uymayan ve yanlış beyanla gönderildiği tespit edilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
17.Jüri değerlendirmesi sonucunda ödüle değer eser bulunmaması halinde, ilgili kategoride ödül verilmeyecektir.
19.Yarışmaya katılım için gönderilen her türlü görsel ve işitsel malzeme, yarışmanın tanıtımı için basılı medya ve internet dahil diğer tüm medyalarda yayınlanabilir.
20. Yarışmaya gönderilen eserlerin içeriği ve telif hakları ile ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir.
21. Yarışmayı düzenleyen kurum, yarışmanın genel veya özel şartlarında, herhangi bir sürecinde öngörülemeyen bir durum hâsıl olduğunda, katılım şartlarında ve kategorilerde yer alan hükümlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Yarışma ile ilgili sorularınız için odul@gmail.com adresinde mail atabilirsiniz.
 
HABER: DİDEM CEYLAN
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On