Elmalı’ya Hayırlı Olsun Ziyaret  

19 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
189 defa okundu.

 

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET (TURAN BULUT/KAYSERİ-İHA)

Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’nın Eski Mesai Arkadaşları Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’ya, önceki görev yaptığı Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Misafirlerini çiçekle karşılayan Elmalı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kırşehir ve Kırşehirlileri hiçbir zaman unutmayacağını söyledi. Elmalı, “Öncelikle hoş geldiniz. 3 yıl sizlerle beraber olduk. Elhamdülillah kırılmadık, incinmedik. Bu sözümün teyidi olarak sizlerin buraya gelmesi gerçekten beni çok mutlu etti. Dünya göçülen bir yer. Edirne’den başladık, Siirt, Batman, Kayseri, Kırşehir, tekrar Kayseri. Böyle gidip geliyoruz. Dünyadan da bir gün göçüp gideceğiz. Allah en sonunda hayırla yad edilen kulları içerisinde göstersin bizi diyelim. Bu ziyaretiniz benim için büyük bir onur. Hoş geldiniz, şeref verdiniz. Kırşehir’i, Kırşehirlileri hiçbir zaman unutmayacağız. Sayın valime de selamlarımızı iletin” ifadelerini kullandı.
Ziyarette konuşan Kırşehir İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz ise, Elmalı’ya Kırşehir’e verdiği emeklerden dolayı teşekkürlerini ileterek, “Osman müdürüm gene bu mevsimlerde 3 yıl önce Kırşehir’de göreve başladı. 3 yıl sonra da nasip buraymış. 3 yıllık bir hatırası kaldı Kırşehir’de. Kırşehir, eğitim-öğretim açısından değerlendirildiğinde Türkiye’nin en iyi illerinden biri. Buna da Osman hocam gibi önceden gelip koşturanlar vesile oldu. Geçen 3 yıl zarfında geçen emekleri için teşekkür ediyorum. Sonuçta kendi döndü geldi ama emeği orada kaldı. Kendisine teşekkür ediyor, hayırlı uğurlu olsun diyorum” diye konuştu.
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ziyaretin anısına misafirlerini çeşitli hediyeler takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On