ELMALI, EĞİTİM-ÖĞRETİM SEZONU TAMAMLANDI

17 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
413 defa okundu.
ELMALI, EĞİTİM-ÖĞRETİM SEZONU TAMAMLANDI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ELMALI, ÖĞRENCİLERE İYİ TATİLLER DİLEDİ. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

                İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Sezonunun Başarılı Şekilde Tamamlandığını Belirtti

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, 2015-2016 eğitim-öğretim sezonunun başarılı şekilde tamamlandığını söyledi.
Milli Eğitim Müdürü Elmalı, eğitim ve öğretim yılının sona ermesi nedeniyle yaptığı açıklamasında, “Sizler bugünün küçükleri, yarının büyükleri, istikbalimizin güneşi, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirerek kutsal bir görevi yerine getirmektesiniz.

Eğitim sistemimizin hedefleri doğrultusunda milletimize, ülkemize, insanlığa yararlı bireyler yetiştirmede her türlü özveride bulunduklarına inandığım siz değerli öğretmenlerimize, emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Velilerin tatil süreci boyunca çocuklarının yanında olmaları gerektiğini ifade eden Elmalı, “Çocuklarınızı diğer çocuklarla kıyaslamadan ve her şeyden önce çocuk olduklarını unutmadan onların gelişimlerini değerlendiriniz ve daima destekleyiniz.

Çocuklarımızın size getirecekleri karnelerden dolayı sevinç ve üzüntülerine ortak olmanız öncelikle talebimizdir. Olumsuz sözlerle çocuklarımızı küstürmeyiniz. Önümüzdeki yıllarda daha iyiye ulaşmak için Veli olarak ne gibi katkı sağlamanız gerektiği konusunda çaba sarf etmelisiniz.”diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN