“ELİMİZ YOKSA BACAĞIMIZLA, BACAĞIMIZ YOKSA KOLUMUZLA MEHMETÇİĞİN YANINDAYIZ”

24 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
582 defa okundu.
“ELİMİZ YOKSA BACAĞIMIZLA, BACAĞIMIZ YOKSA KOLUMUZLA MEHMETÇİĞİN YANINDAYIZ”

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Operasyonu için, Askerlik Şubesi önünde pankartlar açan Gönüllü Asker Olmak isteyen Kırşehir Engelliler Derneği Üyeleri;

“ELİMİZ YOKSA BACAĞIMIZLA, BACAĞIMIZ YOKSA KOLUMUZLA MEHMETÇİĞİN YANINDAYIZ”

Askerlik çağındaki, Kırşehir Engelliler Derneği Üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Afrin’de ki “Zeytin Dalı Harekâtına” gönüllü asker olarak katılmak için askerlik şubesine ve jandarma komutanlığına koşarak açtıkları pankartlar ile ‘Bizi de Askere Alın’ çağrısı yaptı.

KIRŞEHİR ENGELLİLER DERNEĞİ ÜYELERİ ‘MEHMETÇİKLERİN’ YANINDA

Etrafındaki ve dünyadaki her türlü düşmanla mücadele edecek güç ve seviyede olan Türk Silahlı Kuvvetlerinin mevcut insan kaynakları, İhtiyaç olduğu vakitte hazır bulunduğu bildiriliyor. Ülkemizin 4 gündür Afrin’e yapmış olduğu girişinde başlatmış oldukları Zeytin Dalı Harekâtına, bütün illerde ki büyük küçük herkesten destek gelirken bir destek de Askerlik çağında ki ilimizin Engelliler Derneği üyelerinden geldi.

“ENGELLİ YURTTAŞ OLARAK MEHMETÇİĞİ DESTEKLİYORUZ”

Biz engelli yurttaş olarak daima ülkemizin yanındayız diyen Kırşehir Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan, “Ülkemiz Afrin operasyonuna başladı. Kırşehir Engelliler Derneği olarak askerimize başarı, ailelerine ise dua ediyoruz. Engelli yurttaş olarak Mehmetçiği destekliyoruz. Bu vatan için elimiz yoksa bacağımızla, bacağımız yoksa kolumuzla hizmete hazırız. Biz engelli yurttaş olarak daima ülkemizin yanındayız. Yapılan hainlikleri kınıyoruz. İnşallah Mehmetçik en kısa sürede vatanına ve ailesine kavuşur”  

“CANIMI DA VERİRİM”

Bedensel engelli Mustafa Ağca; “Vatan için canımı veririm.  Afrin operasyonuna her türlü destek veririz”.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On